Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Yardım

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar sonunda beklediğim raket değil iki tane raket elime ulaştı ama birini seçmek zorundayım biri stiga clipper wrb diğeri ise bu tahta ama ben bu tahtayı ilk kez görüyorum üzerinde innova lastikler var ve biraz ağır geldi gibi bana ama bu tahta hakkında fikirleri olan arkadaşlar ki muhakkak vardır acil bana tahta hakkında bilgi yazarlarsa çok memnun olurum bu arada clipper wrb hakkındada görüşlerinizi beklerim büyük ihtimalle üzerine hafif bir lastik takmam gerekecek içinin oyukluğundan dolayı ama siz yine de lastik önerirseniz sevinirim özellikle bu tahtayı çok merak ediyorum tşk

belirtmeyi unutmuşum bi türlü resim ekleyemedim o yüzden tarif edeyim merak ettiğim tahtayı açık kahverengi üzerindeki lenste gloabl sponsoring dinner Yokohoma 2005 yazıyor ve yazının üstünde pempe butterfly logosu var karbon katmanları da var raketin emin değilim ama 5+2 olabilir raket kıç kısmında da demirden butterfly logosu var ve jtta kazınmış rakete acil cvplarınızı bekliorum şimdiden tşk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sonunda beklediğim raket değil iki tane raket elime ulaştı ama birini seçmek zorundayım biri stiga clipper wrb diğeri ise bu tahta ama ben bu tahtayı ilk kez görüyorum üzerinde innova lastikler var ve biraz ağır geldi gibi bana ama bu tahta hakkında fikirleri olan arkadaşlar ki muhakkak vardır acil bana tahta hakkında bilgi yazarlarsa çok memnun olurum bu arada clipper wrb hakkındada görüşlerinizi beklerim büyük ihtimalle üzerine hafif bir lastik takmam gerekecek içinin oyukluğundan dolayı ama siz yine de lastik önerirseniz sevinirim özellikle bu tahtayı çok merak ediyorum tşk

belirtmeyi unutmuşum bi türlü resim ekleyemedim o yüzden tarif edeyim merak ettiğim tahtayı açık kahverengi üzerindeki lenste gloabl sponsoring dinner Yokohoma 2005 yazıyor ve yazının üstünde pempe butterfly logosu var karbon katmanları da var raketin emin değilim ama 5+2 olabilir raket kıç kısmında da demirden butterfly logosu var ve jtta kazınmış rakete acil cvplarınızı bekliorum şimdiden tşk

Clipper wrb yi kullanın. Diğeri yazılanlara bakılırsa yemekte dağıtılan bir rakete benziyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi şaka mı :D: nasıl yemekte dağıtılan anlayamadım tahtada karbonda var

global sponsoring dinner Yokohoma 2005

Bir raketin sapında neden "Genel sponsor yemeği Yokohoma 2005" diye yazar? Benim aklıma yemekte veya yemekli özel bir gecede dağıtılmış olmasının dışında bir şey gelmiyor. Belki çok üst seviye bir toplantı ise kaliteli bir raket vermiş olabilirler.

Bir de lastikleri söküp tahtanın üzerinde ne yazıyor ona bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

resim 2

arkadaşlar tahtanın ne olduğunu dayımdan öğrendim. Dayımın orada tanıdığı bir dedenin torunu italyada oynamaktaymış ve avrupa şampiyonu olunca butterfly bu tahtayı ona özel olarak üretmiş ve hediye etmiş. 1-2 maçtan sora kız raketi dedesine göndermiş dayımdan ondan satın almış yani bu raketten başka bir tane daha yok :D: çok şanslıyım bakalım şimdi de sriver fx leri ona takıcam neler olacak ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tsubasanin dedigi dogruysa pianist bayaa bi sallamis yani:) :D:

arkadaşlar sallıyacak halim yok çünkü raketi direk alan ilk kişi bana söledi ve ayrıca lastikleri söktüğümde de bu kazanan oyuncunun ki bilinen biri fakat adını tam hatırlayamıyorum bayanlardan çünkü tahta üzerinde nasıl yapıldı bilmiyorum resmi bulunmaktaydı :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sallıyacak halim yok çünkü raketi direk alan ilk kişi bana söledi ve ayrıca lastikleri söktüğümde de bu kazanan oyuncunun ki bilinen biri fakat adını tam hatırlayamıyorum bayanlardan çünkü tahta üzerinde nasıl yapıldı bilmiyorum resmi bulunmaktaydı :D:

Oyuncunun adı "Global Dinner" olabilir mi? "Sponsoring" de lakabıdır. :D:

Bence o yemeğe bazı oyuncuları çağırmışlardır, herbirine de tahta hediye etmişlerdir. Yoksa direkt şampiyonun adına yapılan tahtaya akşam yemeği, brunch, kahvaltı filan yazmazlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyuncunun adı "Global Dinner" olabilir mi? "Sponsoring" de lakabıdır. :D:

Bence o yemeğe bazı oyuncuları çağırmışlardır, herbirine de tahta hediye etmişlerdir. Yoksa direkt şampiyonun adına yapılan tahtaya akşam yemeği, brunch, kahvaltı filan yazmazlar.

muhakkak öyledir de her tahtaya da aynı hatunun resmini koymazlar herhalde bende bir oyuncu olsam kendi resmim olsun isterim başka birinin değil :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herhalde bende bir oyuncu olsam kendi resmim olsun isterim başka birinin değil :D:
Sende bir oyuncu olduğuna göre tahtaya resmini koyabilirsin... Önce o resmi kazı. Sonrada ya böyle sert zemin üzerine bilgisayarla baskı yapan bir dükkan bul ya da portre cizebilen ressamlara söyle üstüne resmini çizsinler böylelikle seninde kendine has raketin olur. :D:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..