Jump to content
Masatenisi.org Forum

Uzak Oyun Için Lastik

turushanovgu

Recommended Posts

masadan uzak atak oyun için önereceğiniz lastikler neler olabilir.

tahtam dhs hurricane wl off+3

aynı zamanda tahta öneriniz olursa da sevinirm

Lastik olarak Donic Coppa Jo Gold uzak oyun için mükemmel bir lastik.Hem hızlı hemde yumuşak bir lastik.Ayrıca yapıştırmada istemiyor.Biliyorsun zamk olayı yakında kalkıyor.

Tahta olarak bir çok atak tahtası var ama benim çevremde atak oynıyanların çoğu Timo Ball Sprit kullanıyorlar.Tahtalarından çok memnunlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forehand backhand dhs skyline 3 almıştım ama istediğim performansı alamadım kontrol mükemmel ama masadan açılınca yeterli gelmiyor.

donic coppa jo gold nasıl yapıştırıcı gerektirmiyor anlayamadım. kendinden mi yapışkanlı. bir de bildiğim kadarıyla zamk kalkmıyor sadece içinden sağlığa zararlı bir takım maddeler yasaklanıyor. zamklar yenileniyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastik olarak Donic Coppa Jo Gold uzak oyun için mükemmel bir lastik.Hem hızlı hemde yumuşak bir lastik.Ayrıca yapıştırmada istemiyor.Biliyorsun zamk olayı yakında kalkıyor.

Tahta olarak bir çok atak tahtası var ama benim çevremde atak oynıyanların çoğu Timo Ball Sprit kullanıyorlar.Tahtalarından çok memnunlar.

Yapıştırma derken hızlandırıcı zamkı kastetti sanıyorum

üreticiler zamk yasaklanacağı için zamk etkili lastikler -zamka ihtiyaç duymayan- üretmeye başladılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forehand backhand dhs skyline 3 almıştım ama istediğim performansı alamadım kontrol mükemmel ama masadan açılınca yeterli gelmiyor.

donic coppa jo gold nasıl yapıştırıcı gerektirmiyor anlayamadım. kendinden mi yapışkanlı. bir de bildiğim kadarıyla zamk kalkmıyor sadece içinden sağlığa zararlı bir takım maddeler yasaklanıyor. zamklar yenileniyor

Şeref arkadaşımın söyledikleri doğru,bu tür hızlandırıcı zamk etkili lastikler yeni çıkmaya başladı.Bir kere yapıştırıyorsun sonra keyfine bakıyorsun.Artık solüsyona verilen paraya son.Su bazlı yeni yapıştırıcılar kullanılacağından eski lastiklerde bunlar hızlandırıcı etki yapmıyacak bu yüzden yakında herkes bu tür lastiklere geçer sanırım.

Bende 1 ay önce Tg3 max denedim.Dediğin gibi masadan biraz uzaklaşınca etkisi gidiyor.Şimdi Jo Golda geçtim,tahtam All+ olmasına rağmen mükemmel bir performans sunuyor.Uzaklık mesafesi tanımıyor. :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masadan uzak atak oyun için önereceğiniz lastikler neler olabilir.

tahtam dhs hurricane wl off+3

aynı zamanda tahta öneriniz olursa da sevinirm

Benim önerim ise Butterfly Tempest bu iş için ideal bir lastiktir. Açıktan loop oyununu tercih eden oyuncular küçük bilek darbeleri ile topa valsolar vererek rakiplerini şaşırtırlar. Tahta konusunda ise kol adelen sert ise yumuşak, kol adelen yumuşak ise sert tahtaları tercih etmelisin. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 73 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..