Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bh Ve Fh Ile En Iyi Kesen Lastikler?

Misafir

Recommended Posts

Çok farklı firmanın çok farklı lastikleri mevcut ama ülkemizde en çok tutulanları sanırım Butterfly Tackiness Chop ve ;Drive olanları. Eğer ucuz yollu bir lastikte düşünürsen Friendship'in 729 serisi var. Birçok firmanın daha iyi ve daha farklı lastikleri var ama ben ülkemizde defansif oynayan oyuncularda en çok bu lastiklere rastlıyorum...

Bunun yanında eğer ilgini çekerse http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=2725 başlığı altında açılan konuyada kısaca bir göz at. Çünkü farklı farklı lastikler önerilecektir sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tackiness-chop, tackiness-drive, tackifire-c soft

ve bir kaç çin lastiği ile oynadım.

iclerinde en etkili ve guzel (son derece yapiskan oldugu icin) friendship 729 japan ile kesiliyordu.

ama aslinda hemen hemen her lastikle (sungeri biraz yumusak olduktan sonra, örnek: sriver-fx) guzel kesilebiliyor.

kesme teknigi onemli. waldner in servis karsilarken bazen kullandigi teknik mukemmel ornegin. aynisini oh seung da kullaniyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..