Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Amaze ***

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım, burada bilgileriyle bize yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,

Bir de sorum olaca; 50 YTL'ye Stiga Amaze 3 yıldızlı bir hazır raket aldım, paketin üzerinde spin 62, speed 44, kontrol 78 yazıyor,

ben bu raketle topa normal raketlere göre daha fazla spin vereceğimi düşünüyordum, ama tamamen bir hayal kırıklığı,

10 YTL lik raketler bile spin de daha iyi, kesme oynamaya çalışıyorum onu da yapmıyor, bu raketle nasıl oynamak lazım, lütfen biraz yardımcı olurmusunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketlerle ciddi masa tenisi oynayamazsınız. Tahta ve lastikleri ayrı ayrı almanız lazım. Ekonomik olsun isterseniz Çin malı ekipmanlara yönelebilirsiniz.

Ekipman ile ilgili sorularınızı sormadan önce ekipman konusundaki eski mesajları inceleyin. Soracağınız soruların hemen hepsi daha önceden sorulmuş ve cevaplanmıştır. Arama yaparak veya ekipman forumunun konularını inceleyerek bulabilirsiniz.

Mesajlarınızda ve başlıklarınızda tamamen büyük harf veya büyük/küçük harfleri karıştırarak kullanmayın. Lütfen forum kurallarını okuyun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aramıza hoş geldin diyelim. aldığın hazır rakete çok para vermişsin ve araştırırsan daha ii kombine raketleri uygun fiyata bulabilirsin. kendini geliştirmek istiyorsan ertan beyin dediği gibi tahta ayrı lastik ayrı olarak al. forumda ekipmanda http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=2168

kısmını incelersen uygun firmalar var ii çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..