Jump to content
Masatenisi.org Forum

Urun Alinabilecek Bazi Siteler..

Guest Dadanagast

Recommended Posts

Ben yaklaşık iki yıldır kendime ve arkadaşlarıma dandoy'dan malzeme ALIYORDUM sadece lastik ve tahta da aldığım zamanlar oldu ama; hiçbirisinde kargo ücretsiz olmadı isteyenlere sipariş föyünün örneklerini yollayabilirim. KESİNLİKLE KARGO ÜCRETSİZ DİİL...... :huh:

Dandoy dan sadece tahta ve lastik alırken KDV siz fiyatı 50 Euro üzerinde olursa kargo ücretsiz oluyor. Ben çok aldım hiç birisinde de kargo ücreti ödemedim.

"Free shipping for rubbers sheets and blades only.

Very important: your order should contain only rubbers sheets and blades and the order amount should be over 50,-- Euro (without VAT). "

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben www.colestt.com adresli siteyi tavsiye ediyorum.

Satıcı çok ilgili, hızlı cevap veren ve lastikler,tahtalar hakkında bilgili birisi. Sattığı ürünler Galaxy, Globe, Gambler, Palio gibi çin ürünleri fakat deneyip beğendiklerini, Avrupa/Japon tarzına yakın olanları satıyor. BTY, Stiga vs gibi ürünlere benzer özellikte fakat yarısı fiyatına lastikler ve tahtalar var. Fiyatlar çok çok iyi. 60 ytlye kargo dahil çok güzel all+ kombinasyon yaptırdık. 4 dolarlık shipping opsiyonu ile geldiği için 15-20 gün arası sürdü gelmesi. 2 lastik 1 tahta alırsanız raket kılıfını hediye veriyor, yapıştıryor vs. Yapıştırma işçiliği de çok güzel. Ben özellikle çin lastiklerinin hesaplı iyilerini denemek isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum. Dawei Inspirit ve Dawei Saviga sünger üstüne Globe 999 üst lastik kombinleri benim de çok beğendiğim ve yabancı forumlarda birçok övgü alan ürünler. Sünger sertliği de bu ürünlerde seçilebiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de dün gece dandoy'dan bryce fx powersponge'larımı sipariş ettim :) bakalım kaç günde gelecek.

Bu arada lastikleri kendim kesmeye çekiniyorum biraz :) ne yapsam bilemiyorum [sanırım bu maket bıçağı olayını önce eski 10 yıllık tibhar rapid lastiğimde deneyeceğim, sonuçtan memnun olursam, yeni lastikleri de keserim artık]. bir de son olarak bu powersponge serisi için sanırım normal zamklar kullanılıyor. (butterfly basic chack tavsiye ediliyor sitede)(zaten bu lastikler de yeni kurallar sebebiyle speed glue kullanım yasağına karşılık çıkarılmış)

Bende ise (3-4 sene önce aldığım) Tibhar Rapid zamk var. Butterfly Basic Chack zamk da zaten dandoy'da yoktu (Fair Chack vardı, almadım ben de) . Haliyle nasıl etsem? ne yapsam? bendeki zamkı mı kullansam, yahut Türkiye'de biryerlerden bu zamkı mı satın almaya çalışsam?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Bugün www.ptt.gov.tr adresinden Presports'dan aldığım tracking numarasını kontrol ettim ve pakedin İstanbul'a geldiğini gördüm. Telefonla da teyit aldım. Bugün itibariyle tam 11 gün geçmiş durumda. Herhalde cuma gününe kadar ya da en geç pazartesi günü elime ulaşır diye düşünüyorum.

Dolayısıyla çekinmeden sipariş verilebilecek bir site diye düşünüyorum.

"Item received in good condition" yazısını da görebiliyorum.

Görüşmek üzere...

merhaba,

hangi telefondan teyit aliyorsun?

benim de urunum turkiye ye ulasmis gorunuyor. turkiye ye ulasmasindan kac gun sonra eline ulasti urun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dandoy-sports ve presports dan verdiğim siparişler 18.04.2007 tarihi itibariyle elime ulaştı. Dandoy sports dan verdiğim siparişler 8 gün, presportsdan verdiklerim ise 13 günde elime ulaştı. Sorun yok. Herkese tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili büyükdoğu emin olun hepsi güvenilirdirler.

paypal ile anlaşma yapabilmek kolay değil.

eacheng net ten bir şeyler ısmarladım gelince yazarım

diğer siteler için teşekürler

türkiyede is bence sadece

http://www.fast-spin.com

uygun fiyatlı hazerde öyle sayılır

tsp ürünlerininnin satıldığı bir site de mevcut ucu sivriltilmiş kalın odun şeklinde denebilir fiyatlara

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dandoy'dan verdiğim sipariş 10 gün içerisinde elime ulaştı. (hepsiburadadan 4 gün önce verdiğim siparişin halen tedarik sürecinde göründüğüne bakılırsa, gayet iyi çalışıyorlar :) )

benim de presports dan verdigim siparis 15 gunde ulasti elime, gayet basarili.

arkadas icin de dandoy dan verdik, ama bir urun stokta su anda yokmus, haftasonu gelecekmis. hemen haber veriyorlar. maillere de cevap veriyorlar.

tavsiye edilir. diliyorsaniz lastikleri yapistirip da gonderiyorlar.

ayrica dandoy da sadece lastik ve tahta alinirsa kargo ucreti yok, gecen hafta verdik siparisi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar sizinle de paylaşmak istediğim bir konu var. www.iruiru.com'da lastikler gerçekten çok hesaplı hem de kargosu yüksek olmasına rağmen. 4 lastik için 11 Euro, 9 lastik için ise 17 Euro nakliye parası istiyorlar. Ama lastik fiyatları gerçekten çok iyi (bryce fx: 25 euro, sriver fx ve El: 14 Euro vs). Mesela ben 4 tane joola air rosnet sipaişi verdim ve vroco'da toplam (nakliye dahil) 129 euro'ya malolacak lastikler iruiru'da nakliye dahil 85 euro. Ayrıca lastikleri kargoda online takip edebiliyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..