Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raketin Sapı Elimi Acıtıyo

Misafir

Recommended Posts

Abilerim ya raketin sapı serce parmağımın altnı nasır yaptı ve 1 saat oynadıktan sonra inanılmaz acıyo eski tahtama grip sarıyodum acıtmıyodu ama hem raketi ağırlarştırıyo hemde hissini azaltıyo.Bildiğin bi yöntem var mı bu sorunu çözmek için?

Selmalar horny07

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğe zımpara 2lisiyle çok kolay bir şekilde halledersin biraz üzerinde uğraş lastikleri sök tahtayı oynarmış gibi tut neresi acıtıyo keşfet ve oralara fazla bastırmadan balık sırtı eğe düz eğe ve zımparalar ile oynama yap ama yine yapamadıysan bana cepten ulaşabilrisin ben sana yardımcı olurum

KEMAL BALIM

Cep: 0 543 271 22 67

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu senin masa tenisi sporcusu olarak yaptığın hatalardan biri. Raketin sapını çok fazla sıkıyorsun. Ben talebelerime raketin sapını raket yere düşmeyecek şekilde tutmalarını öğretiyorum. Raketin sapını ne kadar fazla sıkarsan kol adelen o kadar çok sertleşir. Topu rakette hissetmekte zorlanırsın. Spinlere blok yapamazsın. Çabuk yorulursun. Elinin içinde nasırlar oluşur. Hatta bir çok iyi oyuncu sayı aralarında raketi elinin içinde çevirirler. İyi oyuncular servis atarken raket tutuşlarını değiştirerek atarlar. İki tarafı farklı lastikle oynayan oyuncular karşı tarafı yanıltmak amaçıyla oyun içinde raketi ters çevirirler. Sana tavsiyem bir veya iki antreman raketi yanlız baş ve işaret parmaklarınla tutarak oyna sonrada raketin sapını mümkün olduğu kadar sıkmamaya gayret et. Oyununun ilerlediğini göreceksin. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

bendede aynı sorun vardı.2 sene once Acıtan yerini bi güzel zımparaladım şimdi elime çok güzel oturuyor ve artık acıtmıyor.raketin sekli bozulur diye kaygılanma bence dikkatli yaparsan bişe olmaz.Onemli olan En rahat sekilde oynayabilmendir bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..