Jump to content
Masatenisi.org Forum

Konya'da Masa Tenisi

Omer

Recommended Posts

Konyada 7-20 temmuz tarihleri arasında masa tenisi oynayabileceğimiz güzel bir mekan ve sağlam oyuncuları nerden bulabiliriz acaba? Herkese yardımları için teşekkürler.

Ömer Erdoğan

0505 4003543

selam ömer bey ben muammer çokyürür...7-20 temmuz tarihleri arasında konyada stadyumun içinde tribünlerin altında masa tenisi salonumuz ...pazartesi--çarşamba-cuma kulup ve okul çalışmalarımız var bu çalışmalar yaz boyunca sürüyor ...cumartesi pazar da antremanlarımız mevcut...yanınızda partner -tahta -eşortman-ayakkabı getirirseniz...masalarda boş olursa oynayabilirsiniz salonda 6 masa var rahat bir şekilde sığıyor...gelince benimle irtibata geçebilirsiniz ...

telefonum... 0555 396 90 49

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok sağolun Muammer Bey. Nerdeyse umudu kesmeye başlamıştım. Aslında lisedeyken de orda bikaç antrenman yapmıştım. Anadolu ticaret lisesinde okuyan ve kulüpte oynayan arkadaşlarla, Hakan Küçük ve Mustafa Arslan... Haftasonu sizi arayacağım görüşmek dileğiyle, tekrar teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de Meram Anadolu'da okuyordum. Mustafa ve Hakanla da Konya fen lisesinden tanışıyorum. Stada birkaç kere geldim sadece o yüzden beni hatırlamanız çok zor. Okul yatılı olduğu için okulda oynardık genelde amatör olarak. Bizimkiler Ömer'den çok bahsederlerdi özellikle şova yönelik oyunundan :) Topu önce karşı sahaya düşürüp sonra kendi sahasına geri getirme hareketini anlatırlardı :) Ben son bir yılda Merkez Bankasında biraz daha ciddi olarak oynamaya başladım. Artık gelince inşallah görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konya'da oynanacak yerler konusunda bilgisi olan arkadaşlar Şehirlere göre oynayacak yerler listesine koymak üzere aşağıdaki formatta bilgi gönderirlerse (kişisel mesaj ile) ilgili foruma koyalım. Herkes için faydalı bir özet liste olacaktır.

Yer :

Masa Sayısı :

Salon Durumu :

Saatler :

Otopark :

Ücret :

Ders :

Adres :

İlgili Kişi :

Telefon numarası :

Fax Numarası :

Web Adresi

E-Posta Adresi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..