Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursada Yaşayan Ve Bursaye Gelmeye Müsait Arkadaşlar

Recommended Posts

• 1 year later...

S.a arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve bursada oynayacak bir yer bulamadım bilen arkadaşlar var ise burdan yazabilirler ben Emekte ikamet ediyorum oynanabilecek her yere gelebilirim (Bursa içi) tabiki partner arıyorum ben Almanyada klüpte oynadım fakat 5 sene önce işlerim dolayısıyla bıraktım tekrar başalamak istiyorum çok ÖZLEDİM çok Masatenisini saatlerce oynamak istiyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
S.a arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve bursada oynayacak bir yer bulamadım bilen arkadaşlar var ise burdan yazabilirler ben Emekte ikamet ediyorum oynanabilecek her yere gelebilirim (Bursa içi) tabiki partner arıyorum ben Almanyada klüpte oynadım fakat 5 sene önce işlerim dolayısıyla bıraktım tekrar başalamak istiyorum çok ÖZLEDİM çok Masatenisini saatlerce oynamak istiyorum..

Merhaba,ben Bursa Gazi Anadolu Lisesi nden Ersun Hoca.Bursa Kurumlar Liginde okul olarak mücadele ediyoruz.Emek te oturduğunuza göre,okulumuzu biliyorsunuzdur,çok yakınız.Bana ulaşırsanız,maç yapabiliriz.

Ayrıca Bursa daki diğer arkadaşlarıda her zaman beklerim.

Görüşmek üzere..Selamlar..

Tel:05052597683

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 100 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..