Jump to content
Masatenisi.org Forum

Magna'ya Benzer Fakat Daha Hızlı Lastik

Recommended Posts

Baska ucuz yolu yok, cunku galiba sigortali geliyor posta ile ve cok cabuk elinizde oluyor. Ben o parayi vermedim, cunku Amerika'dan bir arkadasim gelecekti, onun adresine istettim malzemeyi... O zaman +5-6$ falan oluyordu, ben de bir tahta ve iki lastik istedigim icin sorun olmamisti. Zaten devede kulak kaliyordu o meblag :D:

Ama tek bir lastik icin o para cok tabii... Benim tanidiklarim eger gelecek olursa oralardan haber veririm size...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya, merak ettim de, senin almak istemediğin birşey var mı? 
:lol:

Dün TSP Tyranno Max ve Butterfly Raystorm 1.9 tırtılları ısmarladım

İkisi de backhand için galiba, hayırlı olsun.

Bir de Spin Tech Dynasty Platinum var. Aslında aklım şu anda en çok ona yatkın durumda.

Verdiğiniz linkte, bu lastiğin hızlandırıcı zamk kullanılmaz ise allround oyuna uygun olduğu, zamklandığında ise masaya yakın oynamanın güçleşeceği anlaşılıyor. Süngerinin sert olmasına rağmen zamka çok iyi yanıt verdiğinin belirtilmesi de çelişki arz ediyor. Gelin en iyisi size Japon süngerli Hurricane III alalım. Backhandde Raystorm ile harika bir kombi olur doğrusu. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya, merak ettim de, senin almak istemediğin birşey var mı?

aslinda var..

V-stage i bana sen aldırmıştın değil mi ? Ben de şimdi sana bu lastikleri övüp aldırmaz mıyım !

Ben zaten biri ovsunde alirken icim ciz etmesin istiyorum Ertan..

Saka bir yana, daha once sana raystorm dedigimde spinli oldugundan istemedigini soylemistin; kararini ne degistirdi?

...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelin en iyisi size Japon süngerli Hurricane III alalım.

Biraz önce iruiru ya girip baktım yol parası olarak 1 kg alıyorlar ve lastiğin kendisinden fazla tutuyor. Diğeri 66 $ oluyordu bu da 58 $ tutuyor.

1-2 gün düşüneyim de karar vereyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce iruiru ya girip baktım yol parası olarak 1 kg alıyorlar ve lastiğin kendisinden fazla tutuyor. Diğeri 66 $ oluyordu bu da 58 $ tutuyor.

bence iruirudan alacaksaniz bekleyin, belki birileri de violin almayi dusunuyordur da birlikte siparis verip posta ucretini daha ucuza getirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelin en iyisi size Japon süngerli Hurricane III alalım. Backhandde Raystorm ile harika bir kombi olur doğrusu.

Sagol valla Toranomon..:))) tam bosver diyordumki kendime raystorm hakkinda, senin yazdiklarini gordum.. simdi ben G2 mu yoksa Raystorm mu alacagim?

aslinda G2 buraya yakinda gelecek, ama raystorm 2.1 yok gorunurde, en kalini 1.9 goruluyor.

G2 almazsam bir fena olurum ama..

Bilmiyorum, bilmiyorum. :sasi:

kriz falan gecirmekten korkar oldum billah. (aman lastiklerim ve Violin gelmeden gecirmeyeyim de.. :lol: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga'nin Innova, Magna ve Neos Sound'u ile oynadim, Spinpower Platinum ile alakasizlar, belki Stiga'ya urettiriyorlardir ama gerek Spinpower serisinin gerekse Dynasty serisinin baska bir lastikle birebir ayni olacagi ihtimali bence yok...

Ayrica Spintech lastiklerinin cok uzun omurlu oldugunu da tecrube etmis bulunmaktayim... Bence Dynasty'yi sevecekseniz Ertan Bey...

Son gulen iyi guler bence de... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Tsu, Spintech'in Stiga'nin lastik ve sungerlerini kullandigi bilgisi nerden? Ben lastiklerin Japonya menseeli oldugunu biliyorum, Stiga da orda yaptiriyor lastikleri, haliyle Nittaku gibi buyuk bir firmaya da yaptiriyor olabilirler, bu Stiganin lastiklerini kullandigi manasina gelmez. Onlara ozel uretim de olabilir. Veya hibrid lastiklerdir bunlar. Emin oldugum nokta lastiklerin ozelliklerinin Michael'in soyledikleri ile birebir tuttugu ve de uzun omurlu olmalari...

:bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gülün ve eğlenin bakalım. Son gülen iyi güler unutmayın.

belki Stiga'ya urettiriyorlardir ama gerek Spinpower serisinin gerekse Dynasty serisinin baska bir lastikle birebir ayni olacagi ihtimali bence yok...

oyle devasal bir farklilik da olmayacaktir ama.. bana oyle geliyorki dynasty platinum magnanin ikiz kardesi gibi birsey..

spintech dynasty platinum icin;

Speed : 120 Spin : 120 Control: 90 denmis..

stiganin web sitesinde magna icin:

Speed : 130 Spin : 120 Control: 90 deniyor..

kullanilan olculer bile ayni..

acaba magna dynasty platinumdan daha mi hizli olacak? bekleyip gorelim.........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..