Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Da Masa Tenisi Oynıyck Yer Ve Partner Arıyorum

Guest Orçun Erdoğdu

Recommended Posts

Guest Orçun Erdoğdu

Meraba arkadaşlar dediğim gibi Ankara da oynıycak yer ve partner arıyorum, Ayrancı da oturuyorum mesafe çok da problem değil benim için 1 haftadır oynayamıyorum şehir değiştirdiğimden dolayı, çok iyi olur ilgilenen olursa, fena da diğlimdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Meraba arkadaşlar dediğim gibi Ankara da oynıycak yer ve partner arıyorum, Ayrancı da oturuyorum mesafe çok da problem değil benim için 1 haftadır oynayamıyorum şehir değiştirdiğimden dolayı, çok iyi olur ilgilenen olursa, fena da diğlimdir.

Ankara Masa Tenisi Derneği tarafından kullanılmakta olan Alpaslan İlköğretim Okulu Spor Salonu'na (Başkent Hastanesi Yanı Beşevlerden Anıtkabire doğru çıkan Fevzi Çakmak Cad.)Salı- Perşembe 18.00-20.00 ve Cumartesi 13.00-18.00 arası gelebilirsiniz. Cumartesi günü 14-15 kişi geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orcun arkadasim\ ben de yillardir duzenli oynamayan bir masatenisi asigiyim. daha ,nce 3 yil sumerbank da erzincan takiminda oynamistim. 10 seneyi gecti.oynama duzeyim hakkinda bilgin olsun diye soyluyorum . uygunsa ve eger dernegin bu imkanindan yararlanabiliyorsak goruselim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..