Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ve Lastik önerileriniz

Misafir

Recommended Posts

merhaba.. :gulumse:

uzun zamandır 'butterfly grubba variant all / tibhar rapidsoft (f/b)' kullanıyorum. lastiklerim çok eskidi ve oyun stilime de uygun değil diye düşünüyorum. hızlı ve spini fazla lastik arıyorum. off+ bir rakete geçmemin pek akıllıca olmayacağını düşünüyorum. istediğim raket, off, biraz hızlı ve aynı zamanda kontrollü, spini fazla hızı da çok fazla olmamak koşuyla lastik.

tahta ve lastikleri aynı anda değiştirmem doğru olur mu ?

tahta ve lastik olarak nasıl bir şey düşünmeliyim ?

önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzun zamandır 'butterfly grubba variant all / tibhar rapidsoft (f/b)' kullanıyorum. lastiklerim çok eskidi ve oyun stilime de uygun değil diye düşünüyorum. hızlı ve spini fazla lastik arıyorum. off+ bir rakete geçmemin pek akıllıca olmayacağını düşünüyorum. istediğim raket, off, biraz hızlı ve aynı zamanda kontrollü, spini fazla hızı da çok fazla olmamak koşuyla lastik.

bence off- yada off sen bilirsin bu tür kontrollü bir tahtada kalarak üzerine hızlı lasitk koyarsan raket hız olarak dengelenmiş olur. Primorac Off- mesela kullandığım için biliyorum gerçekten çok iyi bir tahta ben üzerinde sriver fx ile oynuyorum ama spinli bir lastik arıyorsan kullanmama rağmen tackyfire special ların methini çok duydum.Herhalde Bryce lara nazaran çok daha yavaş kalacaktır :D: hız olarak sriver lara yakın ancak spin olarak sriverdan daha iyi oldukların düşnüyorum ama dediğim gibi bu lastiklerle hiç oynamadım sadece oynayan birkaç kişiyle oynadım ve toplar oldukça spinli geliyordu :kizgin: ama yine bu lastiği kullanan arkadaşlar gerekli yorumları yapacaklardır diye düşnüyorum

sana kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elimdeki tahta ile bryce fx mi tackifire special mı başka bişiymi, bir türlü karar veremedim. bryce fx gibi hızı yüksek bir lastik oyunumu etkiler mi diye düşünüyorum, tackifire special yüksek spinli ve hızı daha düşük olmasıyla daha cazip geliyor. hurricane 3 ü inceledim. o da şuan favorilerim arasına girdi. yakın masada kontrollü ve hızlı oyun için ideal deniyor. spin i de iyi sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

elimdeki tahta ile bryce fx mi tackifire special m? ba?ka bi?iymi, bir türlü karar veremedim. bryce fx gibi h?z? yüksek bir lastik oyunumu etkiler mi diye dü?ünüyorum, tackifire special yüksek spinli ve h?z? daha dü?ük olmas?yla daha cazip geliyor. hurricane 3 ü inceledim. o da ?uan favorilerim aras?na girdi. yak?n masada kontrollü ve h?zl? oyun için ideal deniyor. spin i de iyi san?r?m.

kontrollu, hizli ve yuksek spinli lastik icin tackifire special soft idealdir bence.

cok guzel bir spin i var ve roket gibi firlatmiyor, alistiktan sonra son derece keyifli.

bir de tackifire-c ve tackifire-c soft var. soft olanini aldim, henüz cok az oynadim, tam karara varamadim ama, tackiness-c tackifire special soft arasi gibi. tackiness-c den daha spinli, eski logo tackiness-c leri andiriyor yapiskanligi

yalniz fiyati biraz tuzlu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtanda hasar yoksa bence boşuna harcama yapma.Elin tahtaya iyice alışmıştır.HIZLI ve SPİNLİ lastik arıyorum demişsin;DONİC COPPA JO GOLD senin için ideal.Hem hızlı hem spinli.Kontrol için bişey diyemiyeceğim ama zaten tahtan çok kontrollü.Lastiğin kalınlığına gelince oyunstiline göre kara vereceksin.Max veya 2.0mm.Hadi kolay gelsin işin gerçekten zor bu kadar çok çeşit içinde. :sasi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

butterfly m.maze i denedim ve çok hoşuma gitti. fakat lastik olarak düşüncem, forehand e sriver g2fx. backhand e karar veremedim. kontrollü bir rakete alışkın oldugum için denediğim raketle top kaçırdım biraz. genelde backhand ile loop yapıyorum. bh in kontrollü olması lazım. tackifire special soft nasıl olur ? ya da fh gibi aynı lastiği mi taksam?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..