Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gap Şampiyonası Nerde? Bilgisi Olan Var Mı

Guest sinankirmizitas

Recommended Posts

• 2 months later...
GAP Şampiyonasının nerde yapılacağı belirlendi.

Masa Tenisi Oyunları 6-9 Eylül Tarihlerinde Kilis ilinde yapılacaktır.

Evet GAP Şenlikleri Kiliste yapılacak. Masa Tenisi yarışamalarına benim öğrendiğim kadarıyla 1990 ve üstü Sporcular katılacakmış. Yarışmada dereceye giren takımlara altın ödülü ve çeşitli hediyeler varmış :)

İki gün önce haberim oldu bizde katılacağız ama çok ta hazır değiliz .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet bende öyle duydum gap spor şenlikleri kilis te yapılacak ilk üçe girenlere yani derecelerine göre altınla ödüllülendirecekler. Doğu illerinde gap spor şenliklerinde üç yıldır batman masa tenisçileri hem takım hemde ferdide şampiyonlar. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet GAP Şenlikleri Kiliste yapılacak. Masa Tenisi yarışamalarına benim öğrendiğim kadarıyla 1990 ve üstü Sporcular katılacakmış. Yarışmada dereceye giren takımlara altın ödülü ve çeşitli hediyeler varmış :)

İki gün önce haberim oldu bizde katılacağız ama çok ta hazır değiliz .

gap şenliklerine katılabilmek için negibi şartlar gerekli bilen varmı şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gap şenliklerine katılabilmek için negibi şartlar gerekli bilen varmı şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Ben konuyla ilgili geniş bir açıklamayı internette bulamadım.Siz bulunduğunuz ilin Gneçlik spor il müdürlüğünden gerekli bilgiyi alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sadece masa tenisi müsabakalarının yapılacağı Kilis GSM'in sitesinde şu açıklama vardı :

6-9 Eylül 2007 tarihleri arasında İlimzde yapılacak olan GAP Spor Oyunları Badminton ve Masa tenisi Müsabakaları öncesi İlimize 23 İlden gelecek Yaklaşık 60 Sporcunun katılımıyla 2-5 Eylül 2007 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz Öncülüğünde kamp yapılacaktır...........

6-9 eylül arasında yapılacağı 1990 ve üstü doğumlu sporcuların takım halinde katılacağını biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. Gap Spor Oyunları bu sene Gaziantep-Adıyaman ve Kilis illerinde yapılacak olup,Masa tenisi müsabakaları 6-7 Eylül tarihlerinde Kilis ilinde yapılacaktır.Dereceye giren takımlardan;1.olan takım antrenörüne 10 sporcularına :5 er 2. olan takım antrenörüne 8 sporcularına 4 er 3. olan takım antrenörüne 5 sporcularına 3 er Cumhuriyet Altını değerinde para ödülü verilecek.1990 ve üzeri doğumlu sporcular katılabilecek olup müsabakalara;Adıyaman,Şanlıurfa,Malatya,Ağrı,Ardahan,Diyarbakır,Mardin,Muş,Tunce

i,Siirt,Van,Elazığ,Kilis,Gaziantep,Bingöl,Bitlis,Batman,Şırnak,Hakkari,Erzurum,k

rs,Erzincan, ve Iğdır illeri katılabilecektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben konuyla ilgili geniş bir açıklamayı internette bulamadım.Siz bulunduğunuz ilin Gneçlik spor il müdürlüğünden gerekli bilgiyi alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Sadece masa tenisi müsabakalarının yapılacağı Kilis GSM'in sitesinde şu açıklama vardı :

6-9 Eylül 2007 tarihleri arasında İlimzde yapılacak olan GAP Spor Oyunları Badminton ve Masa tenisi Müsabakaları öncesi İlimize 23 İlden gelecek Yaklaşık 60 Sporcunun katılımıyla 2-5 Eylül 2007 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz Öncülüğünde kamp yapılacaktır...........

6-9 eylül arasında yapılacağı 1990 ve üstü doğumlu sporcuların takım halinde katılacağını biliyorum.

gap illeri dışında olduğumuzdan katılma şansımız yokmuş sizlere başarılar diliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. Gap Spor Oyunları bu sene Gaziantep-Adıyaman ve Kilis illerinde yapılacak olup,Masa tenisi müsabakaları 6-7 Eylül tarihlerinde Kilis ilinde yapılacaktır.Dereceye giren takımlardan;1.olan takım antrenörüne 10 sporcularına :5 er 2. olan takım antrenörüne 8 sporcularına 4 er 3. olan takım antrenörüne 5 sporcularına 3 er Cumhuriyet Altını değerinde para ödülü verilecek.1990 ve üzeri doğumlu sporcular katılabilecek olup müsabakalara;Adıyaman,Şanlıurfa,Malatya,Ağrı,Ardahan,Diyarbakır,Mardin,Muş,Tunce

i,Siirt,Van,Elazığ,Kilis,Gaziantep,Bingöl,Bitlis,Batman,Şırnak,Hakkari,Erzurum,k

rs,Erzincan, ve Iğdır illeri katılabilecektir.

Orhan bey, sizde GAP şenliğine katılacakmısınız? Bizim Kilise gelme durumumuz var eğer sizde gelecekseniz görüşelim orada olurmu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..