Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi

isa.islam

Recommended Posts

Terfiye benim bildiğim kadarıyla 2 tane çok iyi takım gelecek. Benim şu an için bildiklerim bunlar,

1- Karagücü, İrfan Tavukçuoğlu, Vedat Erim(başka isme gerek yok herhalde)

2- İstanbul'dan veteran derneği(Bir Bulgar oyuncu, Erman, Hakan)

3- Çimentespor Bolu, (Bahattin, Fatih)

Saygılar

bu isimler oynayacaksa bizim için terfiler gezi amaçlı olacak anlaşılan :lol::lol:

bir de asker olanlar için söyledikleriniz doğru olabilir ancak irfan 2 ay içerisinde askere başlamalı. doğru değil mi? askerliği başlamazsa oynayabilir mi??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu isimler oynayacaksa bizim için terfiler gezi amaçlı olacak anlaşılan :lol::lol:

bir de asker olanlar için söyledikleriniz doğru olabilir ancak irfan 2 ay içerisinde askere başlamalı. doğru değil mi? askerliği başlamazsa oynayabilir mi??

Öyle görünüyor. Askerliği başlamayan kişi takımda oynayamaz. Yalnız terfilerle ilgili tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim. Her sene bir çok iyi oyuncunun ismi filanca takımda oynayacak diye geçer fakat maçlar oynanacağı zaman bir bakarsınız söylenen isimler yok yada tam tersi hiç bir isim telaffuz edilmez bir bakarsınız gelen takımlar süper.

Ali,

Söylediklerimi doğru anlamışsın. Takım 2.ligde kalmışsa ve B takımının oyuncuları ligde oynamamışsa terfilerde oynayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 1 month later...

Az önce terfi ligin için arkadaşları aradım maçların kıran kırana geçtiğini söylediler..

Erkek takımlar oldukça güçlü..

Şuan daha grup maçları oynanıyor..

Bayanlar da ise daha az çekişmeli maçlar söz konusu..

Gençlikspor Hakkari bayan takımı grup 1.si olarak ilk 16 ya kaldı ve lige çıkmayı garantiledi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Az önce bir haber daha aldım..

DSİ Konya erkek ve Gençlikspor Hakkari bayan takımlarından.. (o:

DSİ grup birincisi olarak çıktı ve büyük bir aksilik olmazsa lige çıkmak için son 4 takımdan biri olacak..

Gençlikspor Hakkari ise lige kalmayı garantilemiş olmasına rağmen;

ilk 4 e kalma maçında Bursa DSİ Nilüfer takımını 3-2 ile geçerek gerçek güçlerini sahaya yansıtmış oldular..

İkisi de arkadaşlarımdan oluşan bu takımları kutluyorum.. :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkekler:

1- İBB İstanbul

2- AGROGREEN Bursa

3- İSTANBUL VTMD İstanbul

4- TARIM SPOR Ankara

Erkeklerde 4 takım

Bayanlar :

1- KONTEK SPOR İzmir

2- İL ÖZEL İDARESİ Bursa

3- GENÇLİK SPOR Hakkari

İSTANBUL VTMD İstanbul 'un dahil olduğu toplam 16 takım 2. ligde oynama hakkı elde etmişlerdir.

Bayanlarda 16 takım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erkekler:

1- İBB İstanbul

2- AGROGREEN Bursa

3- İSTANBUL VTMD İstanbul

4- İST. KUP. TENİS. SPOR İstanbul

-----------------------------------------

5- TARIM SPOR Ankara

Erkeklerde 4 takım

Bayanlar :

1- KONTEK SPOR İzmir

2- DSİ NİLÜFERSPOR Bursa

3- GENÇLİK SPOR Hakkari

İSTANBUL VTMD İstanbul 'un dahil olduğu toplam 16 takım 2. ligde oynama hakkı elde etmişlerdir.

Bayanlarda 16 takım

terfi liglerinden 2. lige 16 takımmı yükseliyor?.... o zaman 2. ligden kaç takım düşüyor nasıl oluyor bu işler.... 2. ligde kaç takım var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet nihayet terfi ligi bitti ve biz kendi ligimize geri döndük. grup maçlarında istanbul cup tenis ve kastamonu dsi ile oynadık. grup ikincisi olarak eleme turlarına kaldık. amasyanın genç oyuncularından oluşan yedaş takımına yenilerek finallere veda ettik.

36 takım katıldı. 3erli 12 grup yapıldı. grup 1. ve ikincileri bir üst tura çıkmaya hak kazandı. daha sonra 12 grup 1.leri bay olacak şekilde grup 2.lerinden belirlenecek en iyi 4 takımla beraber son 16 belli oldu.

gruplarında sonuncu olanlar aynı gün turnuvaya veda etti, eleme turlarından sonra şekillenen 16 takım, mücadele etti. en başından en sonuna kadar kıran kırana maçlar oldu, ibb'nin genç millilerinden oluşan takım turnuvanın 1. oldu.

turnuvada en dikkati çeken bir konu dün yaşandı. 2. ligin erteleme maçında burdur takımı ile ankara ostim karşılaştı. hiç zevk vermeyen maçları ostim 3-0 kazandı ve galiba 1. lige yükseldi. terfi maçlarının hemen hepsi çok çok daha zorlu ve çok çok daha kaliteli maçlardı.

organizasyon açısından yaşanan sıkıntı ise; ilk gün grup maçları, eleme maçları ve 16lar arasında yapılan maçlardı, salon havalandırması berbat bir şekilde sabah 8:30 da başlayan kuradan sonra ara verilmeden çoğu maçlar oynandı. biz son maçımızı saat 20:30 sıralarında yaptık, günün yorgunluğu , ortamın kötü koşulları bütün sporcuları olumsuz etkiledi,

turnuvadan sporculara gelince ( tabi ki çoğunun ismini bilmiyorum ) ibb'nin baba peng fei hariç milli oyuncuları gerçekten mükemmeldi, mükemmel full ofans oyun sergilediler, istanbul veteran takımının bulgar transferi mükemmel performans gösterdi, veteran üstad ile finale kadar gelmeyi başardı, agrogreen takımının agresif oyuncuları çok iyiydi, bolu gençlikte bahattin hocayla beraber 2. adamları mükemmeldi, istanbul cup tenis takımındaki solak oyuncu mükemmeldi, dsi konyanın 1. ve 2. adamları çok iyi performans sergilerdiler fakat ne yazıkki ilk 6'a kalamadılar. ama genç oyuncusu süperdi. tarım ankaranın 1. ve 2. oyuncuları mükemmeldi. 1 oyuncusu peng fei'i 3-0 gibi net skorla yenen tek adam olarak turnuvaya adını yazdırdı. başka başka amasya yedaş mükemmel hocalarıyla birlikte oyuncularının sade ve kaliteli oyunuyla üst turlara kadar yükselerek, çoğu süper oyuncuları 3-0 gibi net skorlarla geçerek turnuvanın bana göre sürpriz takımıydı.

aklıma geldikçe eklemeler yaparım şimdilik bu kadar,

bu arada miva (gürkan) arkadaşımızı transfer yaptık ve seneye terfiler için çok büyük hazırlıklar yapacağımızı buradan herkese bildiriyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvanın yıldızı yalovanın minik sporcusu hüseyindi.95 doğumlu olmasına rağmen cok iyi maçlar cıkardı.sadece kazandıgı maclarla değil oynadıgı oyunla da salonun ilgi odağı oldu.sırasıyla amasyadan 2 maç aldı.muğla takımında 1. oyuncu özkanı yendi.kırklareli takımının 1.oyuncusu osman ı yendi.final oynayan bursa takımında 1. oyuncu oynayan sinan abiyi 3 0 la gecip ersin abiye 2 1 10 8 öndeyken yenildi.en sonda dsi konya takımına 2 çekti.terfi liginde bu yaşta bu performansı daha önce gören varmı?:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvanın yıldızı yalovanın minik sporcusu hüseyindi.95 doğumlu olmasına rağmen cok iyi maçlar cıkardı.sadece kazandıgı maclarla değil oynadıgı oyunla da salonun ilgi odağı oldu.sırasıyla amasyadan 2 maç aldı.muğla takımında 1. oyuncu özkanı yendi.kırklareli takımının 1.oyuncusu osman ı yendi.final oynayan bursa takımında 1. oyuncu oynayan sinan abiyi 3 0 la gecip ersin abiye 2 1 10 8 öndeyken yenildi.en sonda dsi konya takımına 2 çekti.terfi liginde bu yaşta bu performansı daha önce gören varmı?:)

Gerçekten bu yaşta çok kaliteli insana izleme zevki veren bir yetenek.Tebrikler Hüseyin e...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba turushanovgu . herşeyden önce geçmiş olsun. terfilere veda ettiğinizi yazmış ve başarılı olan takımlardan kısaca bahsetmişsiz.peki , eksik yönlerinizi bizimle payllaşmak istermisiniz. mesela servislerdemi zorlandınız , veya spinlerdemi problem yaşadınız. sadece meraktan soruyorum. hoş çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İBB 'nin 2 .takımı.Bu konuda Ali Güller'in açıklamasına bakınız...

Diger takım ise Haydarpaşa olarakta tanınan İSTANBUL VTMD

ayrıntılı bilgi için İstanbul Veteran Masa Tenisçileri Derneği

pardon ben göztepedeki dernekle karıştırmışım. birinin ismi 'vmtd' diğeri 'istanbul vmtd' imiş. =)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba turushanovgu . herşeyden önce geçmiş olsun. terfilere veda ettiğinizi yazmış ve başarılı olan takımlardan kısaca bahsetmişsiz.peki , eksik yönlerinizi bizimle payllaşmak istermisiniz. mesela servislerdemi zorlandınız , veya spinlerdemi problem yaşadınız. sadece meraktan soruyorum. hoş çalışmalar.

sevgili ekrem öncelikle teşekkür ederim, en önemli hatamız hazır olmadan gitmekti, ben benim çekirgeleri çalıştırarak hem elimi bozdum hem de vücudu hantallaştırdım diğer 3 takım arkadaşım da son 1-2 ay içinde sadece 1-2 anternman yaptılar, ciddi hazırlık yapmadan gitmenin hiç bir anlamı yok, ama maçları izlerken epey keyif alıyorsun :lol::lol: maç almak için en önemli bir kaç şey; konsantrasyon, iyi bir teknik, servis atma, servis karşılama, hız, esneklik, çeviklik olmadan olmuyor, en az 2 ay öncesinden haftada en az 3-4 anternman yaparak gitmek en mantıklı olanı, çünkü adamlar gerçekten çok iyiler, hem transferler hem de takımlardaki kaliteli oyuncular çok fazla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..