Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi

isa.islam

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

UPS Spor Klubu ne yaptı acaba?

ups spor klübü kendi bünyesinde sürekli oynayan her ay ups turnuvasına katılan (senin tanıdığın) oyuncuları ile gitti ve bir şey yapamadı .

çünkü çıkan takımlar sadece bu turnuvada oynasınlar diye 1 ile 3 milyar arası değişen paralarla oyuncu transfer edip öylece ilk 4 ü paylaştilar. sanırım o turnuvada oynayan hiç bir oyuncu bir daha o takımda oynamayacak. yani benim düşüncem ligde oynamak isteyen oyuncular değil para için oynayan oyuncular kazandı.

bu vesile ile federasyona teklifim:

bu takımlarda oynayan oyuncular en az bir yıl bu takımda oynamak zorunda bırakılsınlar.

ve 3.lig de kurulsun. gerçekten masatenisi oynamak isteyenlerde oynama fırsatı bulabilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ups spor klübü kendi bünyesinde sürekli oynayan her ay ups turnuvasına katılan (senin tanıdığın) oyuncuları ile gitti ve bir şey yapamadı .

çünkü çıkan takımlar sadece bu turnuvada oynasınlar diye 1 ile 3 milyar arası değişen paralarla oyuncu transfer edip öylece ilk 4 ü paylaştilar. sanırım o turnuvada oynayan hiç bir oyuncu bir daha o takımda oynamayacak. yani benim düşüncem ligde oynamak isteyen oyuncular değil para için oynayan oyuncular kazandı.

bu vesile ile federasyona teklifim:

bu takımlarda oynayan oyuncular en az bir yıl bu takımda oynamak zorunda bırakılsınlar.

ve 3.lig de kurulsun. gerçekten masatenisi oynamak isteyenlerde oynama fırsatı bulabilirler

evet fikrine aynen katılıyorum para için oynadı hepsi benim tavsiyemde 3. ligin kurulması :kizgin::kizgin::kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

mustafa altunok ve onurbyr' e aynen katılıyorum 2.lige çıkarmak için transfer yapıp sonrada gönderiyorlar haksızlık bu federasyonun bunu görerek türkiyedeki masatenisi severleri üzüyolar yanlış bir durum.. 2.lig C veya 3.ligin kurulmasını istiyoruz-_- :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustafa altunok ve onurbyr' e aynen katılıyorum 2.lige çıkarmak için transfer yapıp sonrada gönderiyorlar haksızlık bu federasyonun bunu görerek türkiyedeki masatenisi severleri üzüyolar yanlış bir durum.. 2.lig C veya 3.ligin kurulmasını istiyoruz-_- :(:

bu yazıyı geçen yıl yazmıştım. Dünyanın başka bir yerinde böyle bir uygulama varmı bilmiyorum. sayın genel sekreter hakan bebek siteye zaman zaman yazılar yazmaktadır. umarım bunu da okur da cevap verir. yani sadece cumartesi pazar oynaması için oyuncu transfer edeceksin maçını alacak parasıyla beraber ve bir daha o oyuncuyu görmeyeceksin. federasyona soruyorum bu oyuncuların kime ne faydaları oluyor.

daha öncede teklif ettiğim gibi o oyuncunun o yıl o takımda oynama şartı getirilmelidir.

başka fikri olan varsa onlarda yazsınlar. beliki federasyon yetkilileri duyarlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu yazıyı geçen yıl yazmıştım. Dünyanın başka bir yerinde böyle bir uygulama varmı bilmiyorum. sayın genel sekreter hakan bebek siteye zaman zaman yazılar yazmaktadır. umarım bunu da okur da cevap verir. yani sadece cumartesi pazar oynaması için oyuncu transfer edeceksin maçını alacak parasıyla beraber ve bir daha o oyuncuyu görmeyeceksin. federasyona soruyorum bu oyuncuların kime ne faydaları oluyor.

daha öncede teklif ettiğim gibi o oyuncunun o yıl o takımda oynama şartı getirilmelidir.

başka fikri olan varsa onlarda yazsınlar. beliki federasyon yetkilileri duyarlar.

Mustafa merhaba,

Düşüncelerine aynen katılıyorum. Bu konuda federasyonun radikal kararlar alması gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Terfiye benim bildiğim kadarıyla 2 tane çok iyi takım gelecek. Benim şu an için bildiklerim bunlar,

1- Karagücü, İrfan Tavukçuoğlu, Vedat Erim(başka isme gerek yok herhalde)

2- İstanbul'dan veteran derneği(Bir Bulgar oyuncu, Erman, Hakan)

3- Çimentespor Bolu, (Bahattin, Fatih)

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

irfan tavukçuoğlu bu sezon fenerbahçede oynadığı için nasıl oynayabiliyorki? bu sene lisanslı sporcu terfi ligde oynayamaz.

Herhalde haberiniz yok. Askere giden sporcuların özel bir statüsü oluyor. İrfan'da yakında askere gidecek. Sezon içinde herhangi bir takımda oynamış olsa dahi askere gittiği zaman Karagücü takımında maçlara çıkabiliyor. Şöylede bir örnek vereyim Ankaralı Mesut bu sene Süper ligde oynadı fakat son turnuvada 1 .lig maçlarında Karagücü takımında oynadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

irfan tavukçuoğlu bu sezon fenerbahçede oynadığı için nasıl oynayabiliyorki? bu sene lisanslı sporcu terfi ligde oynayamaz.

beethoven haklı irfan zaten süper ligde oynuyor terfiye katılan katılan takımlar arasından 2. lige yükselirler.Ki irfan süperligte..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herhalde haberiniz yok. Askere giden sporcuların özel bir statüsü oluyor. Sezon içinde herhangi bir takımda oynamış olsa dahi askere gittiği zaman Karagücü takımında maçlara çıkabiliyor.

Deseene abi bir yıl boyunca diğer takımlar boşa çalışıyor :) Eğer bir terslik olmazsa ki çok zor, bu dediğiniz 3 takımda terfiden çıkar.. Biizm gibi irfanı, bulgarı, çinliyi transfer edemeyecek kulüplerde ağzını açıp senelerce bu maçlara bakar durur :)

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Deseene abi bir yıl boyunca diğer takımlar boşa çalışıyor :) Eğer bir terslik olmazsa ki çok zor, bu dediğiniz 3 takımda terfiden çıkar.. Biizm gibi irfanı, bulgarı, çinliyi transfer edemeyecek kulüplerde ağzını açıp senelerce bu maçlara bakar durur :)

Selamlar,

Aynen dediğiniz gibi. Terfiler de her sene aynı manzara tekrar ediyor ve edecektir diye düşünüyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Abi senin de bilmediğin şey yok. Peki nasıl oluyor da aynı külüpten 2 takım liglerde oynayabiliyor. Yine karagücüne özgü bir statü mü? 3.lig kurulacak mı bi de bu konuda bilgi verirsen süper olur

Aliciğim,

Aynı kulüpten 2 takım farklı gruplarda liglerde oynayabiliyormuş. Karagücüne özgü bir statü olmadığını düşünüyorum. 3. lig ile ilgili herhangi bir duyum almadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aliciğim,

Aynı kulüpten 2 takım farklı gruplarda liglerde oynayabiliyormuş. Karagücüne özgü bir statü olmadığını düşünüyorum. 3. lig ile ilgili herhangi bir duyum almadım.

Diyelim ki bizim takım 2.ligden 1.lige yükseldi. Aynı oyuncular terfi ligine gidebilir mi?

Diyelim ki 2.ligde düşme potasına girdi. Aynı oyuncular terfi ligine gidebilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diyelim ki bizim takım 2.ligden 1.lige yükseldi. Aynı oyuncular terfi ligine gidebilir mi?

Diyelim ki 2.ligde düşme potasına girdi. Aynı oyuncular terfi ligine gidebilir mi?

Hayır gidemez. Herhangi bir ligde veya ligde olmayan başka bir takımda oynayıpta takım değiştiren oyuncuda oynayamaz. Hayırdır kafanda bir şeyler var galiba, kümemi düşüyorsunuz yoksa?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır gidemez. Herhangi bir ligde veya ligde olmayan başka bir takımda oynayıpta takım değiştiren oyuncuda oynayamaz. Hayırdır kafanda bir şeyler var galiba, kümemi düşüyorsunuz yoksa?

Kafamda bişey yok abi. Böyle olduğunu bilmiyordum.

Ben açıklamalarından şunu anladım:

Bir takım 2.ligden 1.lige çıktı ise, o kulübün B takımı aynı sezon 2.lige çıkmak için terfilere gidebilir ancak 2.ligden oynayan oyuncularla değil. O sezon hiçbir yerde oynamamış oyuncular olması gerekiyor. Doğru anlamış mıyım?

Peki takım 2.ligde kalmış ise B takımının yeni oyuncuları o sezon terfiye gidebilir mi? Şimdi sen şunu dersin 2. ligde zaten aynı kulübün bir takımı var almazlar.

Ama 2. lig A ve B grubundan oluşuyor. A da bir takım var ise B ye de mi giremez.

Kafanı karıştırdım değil mi abi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..