Jump to content
Masatenisi.org Forum

Terfi Ligi

Misafir

Recommended Posts

DSI izmirdeki çocuklar süperdi. Insallah devam ederler de çok daha iyi yerlere gelirler... Maçlardaki minikler genel olarak çok iyiydiler... Ankara'dan Yusuf Hocayi da ayrica tebrik etmek istiyorum. Minik kiz ögrencilerinin kazanma azmi ve becerileri gerçekten hayranlik vericiydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erkeklerde dsi izmir sader adana belediyespr malatya kağıtspor kocaeli

bayanlarda tigem ankara fatih spor istanbul

turnuvada çok iyi maçlar oldu özellikle dsi izmir takımı turnuvaya renk kattı. bizde öğrencilerimizi getirdik özel idare yolspor kulüb olarak çocuklar 7. oldular

çıkan takımları tebrik ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Malatya belediye spora 2. ligde başarılar diliyorum, gerçekten çok sevindim. Malatya masatenisi için çok güzel bi gelişme, Orhan abi ve emeği geçen diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun. İnşallah 2. ligde çok başarılı oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erkekleri biliorum ama bayanlari bilmiorum.erkeklerde dsi izmir/malatya belediye spor / temsa adana /ıoke /kocaeli elimdeki bilgiler bukadar

Bayanlarda TİGEM Ankara birinci, FATİH İstanbul ikinci olarak liglere katılma hakkı elde ettiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..