Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Toplamak

Guest caner92

Recommended Posts

• 3 weeks later...
arkadaşlar çok sorum var di mi :D: ? ben de bir raket toplamak istiyorum bununla ilgili aletleri nasıl temin edebilirim ve önereceğiniz lastikler tahtalar hızlı oyundan hoşlanırım :P: teşükkürler

merhaba..

sanırım yenisiniz. her sporda oldugu gibi bu sporda da bir çok kademe var. kendinizi geliştirdikçe oyun stiliniz şekillenir ve hangi stile yatkın oldugunuz ortaya çıkar, sizde buna göre lastik ve tahta seçimi yaparsınız. size kendi ekipmanlarımı öneririm. başladığımdan beri aynı raketi kullanıyorum ve şut isabetlerim çok iyi. lastik, kontrollü,hızı düşük, spini orta derece. aynı şekilde tahta da all karekterlidir.

malzeme satan firmaların listesine ulaşmak için tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pro oyuna yeni başlayan biri için stilinizin gelişmesi için önce all bir tahta (stiga offensive classic, butterfly gruba çeşitleri gibi) ve butterfly sriver gibi tüm varyasyonları yapabileceğiniz lastikler tercih etmelisiniz. zaten stiliniz ve oyun tarzınız oturdukça ekipman değişikliğine gitmek istersiniz. baştan çok hızlı tahta ve lastik kombinasyonu kullanırsanız oyununuz gelişmez. ekipmanları almak içinse sitede birçok adres var biraz göz atarsanız bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 51 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..