Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bh Için Hafif Ve Spinli Lastik

Recommended Posts

Aslında Sriver EL'den memnunum ama yeni Energy tahtaya fh için çin lastiğim var, boş sap yüzünden kafa ağır olmaya zaten meyilli bir tahta o yüzden bh için hafifinden bir lastik istiyorum. Madem yeni lastik alıyoruz mevcut EL'den spinli de olsun diyorum ;): . Bu arada hız tutkalı kullanmadığımı söyliyeyim. Sünger sertliği EL gibi olabilir, hissinde hızında kontrolünde bir problemim yok. Çok da çabuk dağılan bir lastik de olmasa daha iyi. Arkadaşın desto f3'ü ilk haftada kenarlardan kopmalara başladı. bu arada fast-spin'de çeşit çoğalmış güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Aslında Sriver EL'den memnunum ama yeni Energy tahtaya fh için çin lastiğim var, boş sap yüzünden kafa ağır olmaya zaten meyilli bir tahta o yüzden bh için hafifinden bir lastik istiyorum. Madem yeni lastik alıyoruz mevcut EL'den spinli de olsun diyorum ;): . Bu arada hız tutkalı kullanmadığımı söyliyeyim. Sünger sertliği EL gibi olabilir, hissinde hızında kontrolünde bir problemim yok. Çok da çabuk dağılan bir lastik de olmasa daha iyi. Arkadaşın desto f3'ü ilk haftada kenarlardan kopmalara başladı. bu arada fast-spin'de çeşit çoğalmış güzel olmuş.

Merhaba Emre,

Stiga İnnova, Magna ve Mendo serisi lastikleri incelemeni öneririm. Hafif olması ve tahta ile aynı markayı taşıması açısından tercih edilebilir. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hafif ve spinli ama orta hızlı derseniz tackiness drive backhand de çok kişinin tercihi bir ürün.

ben globe 999 u çok sevdim backhand de ama kesinlikle ağır bir lastiktir. sizde cj8000 var farkını söyleyeyim globe daha yavaştır daha spinlidir ve bence daha kontrollü.

tackifire special soft da aradığınız lastik olabilir ama yinede tackifire serisi ağır lastiklerdir gerçi süngeri bunun yumuşak olduğu için en hafif süngerlisi ve sonuçta en hafif olan tackifire bu ürün.

yasaka mark 5 in 30 derece süngerlisi yine spinli ve hafif ama hızlı bir lastiktir.

yavaş çok hafif ve çok spinli isterseniz tackiness chop II yavaş ötesi isterseniz tackiness chop güzel backhand lastikleri.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cevaplar için saolun ama yapışkana dönük yüzeyli bir lastik istemediğimi söylemeyi unutmuşum. O yüzden "tacki-" ile başlayan ürünler eleniyor (yanlış bilmiyorsam). Globe 999 u saviga sünger üzerinde fh'e koyacağım. Elimde hazır mevcut, kokulu kokulu yatıyor :). 42 derece süngerle tbs üzerinde oynadım bana göre harika. Şu ana kadar hiç bu kadar rahat fh loop/topsin yapmamıştım. Hızı o tahta üzerinde benim için yeterli idi. BH için daha euro/japon bir lastik düşünüyorum. Stigalar, Joola Mambolar ilgimi çekiyor. Bir yandan da Green energy var ama dayanıksız mıdır şüphesi geldi. Hiç olmadı 2.0 Mark V alıp (hafif sınıfında mıdır bilemiyorum) eski lastiğime geri dönerim. En azından Sriver EL'den daha spinli olduğunu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır konu açılmışken bende bir şey sorayım. Emre beyin isteğine benzer bende spinli ve kontrollü bir lastik arıyorum. Benim tercihim ise yüzeyin mümkün olduğu kadar yapışkan olması ve yumuşak süngerli olması. Ayrıca hesaplı olmaları açısından çin lastiklerini tercih etmek zorundayım. Yurt Globe 999'u tavsiye etmiş, bende internette yaptığım araştırmalarda LKT Pro XT diye bir lastiğe rastladım ancak bunları Türkiye'de satan yer bulamadım. Özetleyecek olursak, yapışkan yüzeyli, yumuşak süngerli, hesaplı ve kolay bir şekilde bulabileceğim bir lastik arıyorum. Teşekkürler.

Mevcut raketim Donic Persson Powerplay Senso V1 - Friendship RITC-TACK SPEED (FH ve BH)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili logicc

yanlışım varsa üstadlar bağışlasınlar

bir lastik yumuşak ise (örneğin klasik çin lastikleri) yumuşak bir sünger takamıyorsunuz çünki bu sefer sürat aşırı düşüyor. yumuşak lastik yumuşak sünger tackiness chopta var mesela bu lastiği ellerseniz o ne güzel bir yumuşaklıktır öyle lastiğe bayılırsınız. ama çok yavaş atar.

hız için sert lastik sert sünger, orta hız için yumuşak lastik sert sünger (çin lastikleri böyledir) veya daha sert az yapışkan bir lastik daha yumuşak bir sünger gerekir. yani globa 999 32 derece bir süngerle sanırım çok az atan topa yapışan oynaması güç bir ürün haline gelir.

lkt pro xt içeren bir raket yapmıştım bir büyüğüme bence globe 999 a göre daha hızlı ve oldukça yapışkan bir ürün. aradığınız ürün olabliir.

globe 999 un japon süngerlileri var eachengnet te bu süngerler bence biraz daha yumuşaklar çin süngerlerine göre.

her iki lastik te ağırlar peşinen bilginiz olsun derim.

sevgili emre bey

çin lastiklerinin kötü kokuları evde bile şikayet konusu oluyor, yalnız provincial h3 pro gibi kötü kokanını hiç görmedim. Paketi ilk açtığımda tuhaf olmuştum, halterde kaldırıştan önce amonyak benzeri bir şey koklatırlar ya bence yerine h3 koklatabilirler, onlar benim sevgili kokarcalarımdır gerçi artık eskimeye başladılar pek kokmuyorlar.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerek globe, gerekse palio üst lastikleri istediğiniz sertlikte 1-2 farklı süngerle colestt.com üzerinden alabilirsiniz. Hatta lkt xt ve xp de burda satılıyor. Lastiklerin gelmesi 20 gün kadar, bzen daha fazla sürebilir ama rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Yumuşak üst lastik altına yumuşak süngerle hızlı lastikler olabiliyor. "Tension" tabir edilen lastiklerin bir kısmı böyle.

Bu arada sriver g2fx bh'e gider mi? hafif midir? çok mu alakasız oldu? Hızlı bir lastik ama tutkal olayım olmadığı için 1.9 belki sorun olmaz diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..