Jump to content
Masatenisi.org Forum

Schlager In Tahtası

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar butterfly ın kendi sitesinde werner schlager in schlager carbon la oynadığı belirtilmiş ama bnm örneğin 2003 dünya şampiyonasında wang liquin le oynadığı maçta gözüme çarpan bir karede raket sanki o değil biraz bu carbon raketin light versiyonu var ona benziyor gibi acaba hangi tahtayla oynadığını bilen arkadaş var mı?

lastik olarak bryce diye biliyorum ama tahtayı bilen yazabilirse çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar butterfly ın kendi sitesinde werner schlager in schlager carbon la oynadığı belirtilmiş ama bnm örneğin 2003 dünya şampiyonasında wang liquin le oynadığı maçta gözüme çarpan bir karede raket sanki o değil biraz bu carbon raketin light versiyonu var ona benziyor gibi acaba hangi tahtayla oynadığını bilen arkadaş var mı?

lastik olarak bryce diye biliyorum ama tahtayı bilen yazabilirse çok sevinirim

eee arkadaşlar bilen yok mu ya :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bildigim kadariyla sadece sapi schlager ustu timoboll diye biliyorum ama kesinlikle emin degilim sadece birisinden ole duydum.

evt gerçekten tam bir muamma bu konu bir yabancı forumda da bunu ilişkin schlager carbon kullandığını ama sapın kendi eline göre dizayn edildiğini söyleyenler olmuştu gerçi raketinin kalınlığı itibariyle de schlager carbon light olamaz gibi gözüküyor offf cevabı bulamayacam galiba :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

düz sap ile oynuyor olma ihtimali yüksek cünkü bütün üst düzey oyuncular düz sap kullanıyor kesinlikle schlager carbonla oynuyor

düz sapla oynamadığnı çok açık söyleyebilirim nihayetinde bildiğim kadarıyla flared sap hatta gördüğüm kadarıyla diyeyim flared sapla oynuyor ama işte schlager carbon la oynadığına dair bişey diyemiyecğim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..