Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik?

Guest yusuf

Recommended Posts

Donic Lastik Sonex Formula JP

Donic Lastik Supersonic S40

Nittaku Lastik Hammond X

bu lastikleri kullananlar varmı aranızda birde nattaku nun lastiklerini kullanan fazla görmedim birde nittaku nun lastikleri genel olark nasıl? galiba topları kadar kaliteli degil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donic Lastik Sonex Formula JP

Donic Lastik Supersonic S40

Nittaku Lastik Hammond X

bu lastikleri kullananlar varmı aranızda birde nattaku nun lastiklerini kullanan fazla görmedim birde nittaku nun lastikleri genel olark nasıl? galiba topları kadar kaliteli degil

Hammond X kullanıyorum. Hız tutkalı kullanmıyorum. Lastik hız tutkalsız bile benim için hızlı kategorisinde. Orta sert süngeri var, servis ve servis karşılamalarda çok iyi denemez ama topu biraz süngere gömmeye başladınız mı oldukça iyi. Masadan açılıp oynamak için ideal. Alçaktan atan bir lastik. Yumuşağa dönük süngerli lastikler seviyorsanız normal Hammond daha iyi olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nittaku hammond x kullandım.Halihazırdada nittaku Titanbeat tahtanın üzerinde kullanıyorum.Bana göre nittaku Hammond x ve nittaku acoustic tahata bugüne kadar öten en iyi tahtaydı.Düz nittaku hammondda kulllandım ama x ini tercihederim mükemmel ötüyorr.Kesinlikledenemek lazım ve de kaliteli...JP ye gelince denemedim ama jo gold oldukça iyi.... Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..