Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masa Tenisi

Recommended Posts

herkese merhaba arkadaslar..

buraya uzun muddettir uyeyim ama derslerden filan dolayı pek takılamıyordum..oyle arada bir gorunup kayboluyordum:))

buraya en son 18 subatta mesaj yazılmıs..acaba o gunden bu yana Dursun hocanın yeri hakkında yeni bir bilgi veya bir deişiklik varmı?

bu topicte yazılan butun yazılanları okudum..o tum hırslı arkadaslar muradına erdimi?

yani ben biraz gecmi kaldım? :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

Dursun Hoca'nın yerine yaklaşık iki aydır gidiyorum. Açıkçası oynanacak ortam, masaların kalitesi, Dursun hoca'nın ve diğer tüm "Usta"ların bana yaklaşımı beni başta çok şaşırttı doğrusu. Benden çok iyi olanların arasında acemilik çeker miyim?, acaba benimle oynayacak kimse olur mu gibi kafamda sorular vardı. Ama bunların hiç biri olmadı. Çok kaliteli ve nezih insanların neredeyse bir aile ortamı yarattıkları ve keşke fırsatım olsa da her akşam iş çıkışı gidebilsem dediğim, kendimi inanılmaz huzurlu hissettiğim, tabiiki kendimi geliştirmek fırsatı bulabildiğim ve bir sürü insanla tanıştığım muhteşem bir mekan.

Demekki Ankara'da da böyle bir yer yapılabiliyormuş. Teşekkürler Dursun hoca ve destek olan tüm arkadaşlar.

Saygılar,

Arda Bayoğlu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hali abicim iyisin hossun guselsinde .

Ben o notu 2004 de yazmisim ya .

Birde Cigdem masa tenisine basladi birakti.

Abicim tarihlere baksana bi sen :)

Unutmadan bide neden Mehmet'in hesabiyla yaziyon senin kullanicin HALILADAK

Semih BITIM Halil Adak seviyorum olum seni :)

merhaba bitim

ben halil adak bu sene seni oyun olarak iyi görmedim.seneye için çok çalışman gerekiyor.bulgara söyle onun hatalarını düzelmekten yoruldm :dans::dans:

merhaba çiğdem

hafta içi 12.00,13.30 saaleri arası köy hizmetlerinde oynaya bilirsin.akşamları da oynaya bilirsin.bizler her zaman oradayız.

eskişehir yolu üzerinde

halil adak

mrb ben halil adak

masa tenisi oynamak için sana yardımcı olabilirim.numaram.05354174574

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

Dursun Hoca'nın yerine yaklaşık iki aydır gidiyorum. Açıkçası oynanacak ortam, masaların kalitesi, Dursun hoca'nın ve diğer tüm "Usta"ların bana yaklaşımı beni başta çok şaşırttı doğrusu. Benden çok iyi olanların arasında acemilik çeker miyim?, acaba benimle oynayacak kimse olur mu gibi kafamda sorular vardı. Ama bunların hiç biri olmadı. Çok kaliteli ve nezih insanların neredeyse bir aile ortamı yarattıkları ve keşke fırsatım olsa da her akşam iş çıkışı gidebilsem dediğim, kendimi inanılmaz huzurlu hissettiğim, tabiiki kendimi geliştirmek fırsatı bulabildiğim ve bir sürü insanla tanıştığım muhteşem bir mekan.

Demekki Ankara'da da böyle bir yer yapılabiliyormuş. Teşekkürler Dursun hoca ve destek olan tüm arkadaşlar.

Saygılar,

Arda Bayoğlu

peki ARDA (veya bu konuda bilgisi olan baska bir arkadas) su andaki calısma programi nasil , ne zamanlari oluyor?.biraz bilgilendirebilirmisin beni bu konuda?

mesela bu hafta sonu gelsem (herkesin geldigi saatte tabi) oynayabilirmiyim? Dursun hocayla tanısma sansim olurmu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki ARDA (veya bu konuda bilgisi olan baska bir arkadas) su andaki calısma programi nasil , ne zamanlari oluyor?.biraz bilgilendirebilirmisin beni bu konuda?

mesela bu hafta sonu gelsem (herkesin geldigi saatte tabi) oynayabilirmiyim? Dursun hocayla tanısma sansim olurmu?

dursun hoca nın salonu keçiören şelale yanı kalaba merkez camisi orta kat tır. her gün 17.00-22.00 saatleri haftasonu 2.00-22.00 saatlerinde açıktır. üyelik sistemi ile katılınabilmektesiniz.antrenör nezaretinde çalışılmaktadır.hedefi üst düzey sporculuk olan herkese açıktır. lig maçlarının olduğu hafta sonları kapalı dır.ayrıca her çeşit masa tenisi malzemesi satılmaktadır. dursun hocanın cep tel: 0542 451 44 24 bukadar bilgiyi nerden bildiğimi merak edenlere ben oğluyum. reklamlar. :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İş için 10 gündür Ankara'dayım ve geçen akşam oynamak için Dursun hocanın yerine gittik ve sağolsun bizi çok iyi ağırladı. Duyduğum kadarıyla oynamaya gelen herkese aynı yakın ilgiyi gösteriyormuş. Kendisine çok teşekkür ederim ve oynayacak yer arayanlara oraya gitmelerini tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dursun hoca nın salonu keçiören şelale yanı kalaba merkez camisi orta kat tır. her gün 17.00-22.00 saatleri haftasonu 2.00-22.00 saatlerinde açıktır. üyelik sistemi ile katılınabilmektesiniz.antrenör nezaretinde çalışılmaktadır.hedefi üst düzey sporculuk olan herkese açıktır. lig maçlarının olduğu hafta sonları kapalı dır.ayrıca her çeşit masa tenisi malzemesi satılmaktadır. dursun hocanın cep tel: 0542 451 44 24 bukadar bilgiyi nerden bildiğimi merak edenlere ben oğluyum. reklamlar. :dans:

peki Durukan (ismin bu sanirim ) o zaman ben bu cumartesi gelsem ogleden sonra 14'te.

bu hafta sonu musaitmi acaba orası?

Dursun Hocanın numarasını da kaydettim. umarım bulurum orayı. ben yuzuncuyıldan gelicem. pek bilmem Kecioreni :acaba: ama olsun sora sora Bagdat bulunurmuş:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan abi ben senin ozele bi mesaj gondermiştim

yani belki gozden kacmiştir diye bi de burda soyleyeyim dedim:)

ben bu hafta ici gelmeyi dusunuyorum..buyuk ihtimalle de carsamba olur

ama once bi dursun hocayi arayayim

gorusuruz selamlar

Çakal merak ettiğim Durukanın adına kimin yolladığı.Kendisi 2 yaşında çünkü :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çakal merak ettiğim Durukanın adına kimin yolladığı.Kendisi 2 yaşında çünkü :lol:

teesüf ederim Tufan abi ben iki buçuk yaşına girmek üzereyim masa tenisi ile ilgili verdiğim bütün haberler doğrudur.İsterseniz Esk.yapılan süper lig maçlarının sonuçlarını söyleyim.Bayanların maç sonuçları

Çukurova Üni.Adana 3 galibiyet aldı toplam 20 galibiyet ile 1.sırada

Fenerbahçe İst. 2 18 2.

Anadolu Üni. Esk. 2 16 3.

B.B.Ankara spor 3 11 4.

B.B. İst. 1 10 5.

Tunçsiper Blk. 0 9 6.

D.S.İ.Nil.Brs. 2 9 7.

D.S.İ.İzm. 1 8 8.

B.B.Brs. 1 7 9.

Çağfen Esk. 2 6 10.

D.S.İ. İst. 1 6 11.

Gamateks Dnz. 0 0 12.

Bu turnuvanın en başarılı takımı da Anadolu Üni.5.3 yenen B.B. Ankara spordur.(erkeklere yer kalmadı. Sonuçlarını sonra veririm.) :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:robot: slm bende Ankara ya yeni geldim.oynayacak yer ve partner konusunda zorluk çekiyorum.profesyonel olarak oynadım sayılmam.fakat geliştirmek için oynamam ve kondüsyon kazanmam gerektiğini düşünüyorum...saygıllarımla. :bye:

ben de gazi de öğrenciyim. ben de profesyonel sayılmam. buradaki fakültede oynuyorum. ben de partner bulmak ta zorlanıyorum. yanıtınızı bekliyorum.

Arkadaşlar aşşağı yukarı hepimizin sorunu aynı .Farklı kişilerle oynayıp kendimizi geliştirmek istiyoruz.Bazı arkadaşlar oynayacak yer konusundan şikayetçiler anladığım kadarıyla .Bizim okulumuzun sadece masatenisine ayrılmış bir spor salonu mevcut ve üniversite takımı olarakta haftanın belirli günleri çalışıyoruz .Eğer sizde gelmek isterseniz irtibata geçelim ve gelmek isteyen herkesle aynı anda iyi bi antreman havasında çalışalım.buraya çok giremediğimden telefonumu vereyim gelmek isteyenler için 05335563055.

hangi üniversite de siniz. öğrenebilir miyim? ben de gazi de öğrenciyim. buradaysanız sizinle oynayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
:robot: slm bende Ankara ya yeni geldim.oynayacak yer ve partner konusunda zorluk çekiyorum.profesyonel olarak oynadım sayılmam.fakat geliştirmek için oynamam ve kondüsyon kazanmam gerektiğini düşünüyorum...saygıllarımla. :bye:

:gulumse:

ben de ankara da öğrenciyim. isterseniz sizinle oynayabiliriz. çok memnun olurum. ben de kendimi geliştirmek için bir partner arıyorum. isterseniz e-mail adresim: unknownhero@mynet.com :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ben de gazi de ogrencıyım de egıtım fakultesınde masa tenısı yok da sız hangı fakultedesınız

bi de demirtepe koprusunun orda plaza diye bi yerde biz arkadaslarla takılıyoruz bu cumartesi de ordayız orada cok kalıtelı insanlar var ama paralı yani masalar eski antrenorler falan var abiii adam 80 yasına gelmıs ama gelde gör herkesı beklerız.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 72 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..