Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pro Raket

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar biliyorum buna benzer birçok başlık var ama bizim durum biraz farklı olduğundan buraya bir kez daha yazmak istedim benim okuldan bir arkadaşa pro raket toplayacağız ben arkadaşa benim kombinasyonu (imzamdaki) denettiğimde biraz hızlı geldiğini söylemişti ancak arkadaşın eli kolu düzgün olduğundan dolayı bende lastikleri 1.9 mm çekmeyi düşünüyorum tabi ben butterfly için bi takım kombinasyonlar bildiğim için diğer ürünlerde de bu kombinasyona yakın bi takım kombinasyonlar yazarsasanız sevinirim

bu arada kendileri topspin ve blok üzerine oyun oynar ama dediğim gibi oyunu o kadar da hızlı değil

ilginiz için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar biliyorum buna benzer birçok başlık var ama bizim durum biraz farklı olduğundan buraya bir kez daha yazmak istedim benim okuldan bir arkadaşa pro raket toplayacağız ben arkadaşa benim kombinasyonu (imzamdaki) denettiğimde biraz hızlı geldiğini söylemişti ancak arkadaşın eli kolu düzgün olduğundan dolayı bende lastikleri 1.9 mm çekmeyi düşünüyorum tabi ben butterfly için bi takım kombinasyonlar bildiğim için diğer ürünlerde de bu kombinasyona yakın bi takım kombinasyonlar yazarsasanız sevinirim

bu arada kendileri topspin ve blok üzerine oyun oynar ama dediğim gibi oyunu o kadar da hızlı değil

ilginiz için teşekkür ederim

Backhand için Tackifire Special 1,9 veya 2,1 tavsiye ederim. Blok, şut ve spinde oldukça iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acaba fiyat olarak ne düşünüyor? Artı sıfır mı kullanılmış mı istiyor...

sıfır düşünüodu bildiğim kadarıyla 130 falan maksimum işte 150 e kadar çıkabilirim dedi

bide butterfly dışındaki kombinasyonlar için arkadaşlar bişey yazabilirseniz sevinirim tahta olarak şimdilik primorac off- stiga offensive arasındayız ama işte dediğim gibi diğer markaları hiç kullanmadığım için arkadaşı yanlış yönlendirmek istemioyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben colestt.com'dan dawei matrix tahta aldım, yumuşak ve hafif çin lastikleri ile birlikte. Gerçekten çok kontrollü ama yeterince hızlı hafif all+ off- diyebileceğim bir kombinasyon oldu ve sadece 36 $. Bence süper kalite ve süper fiyat. Bence arkadaşın bu kombinasyondan başlarsa hem ucuza gelir hem de gelişmini hızlandırır. İlk pro raket toplayacaklara şiddetle tavsiye ederim. Şahsen benim ishlion ve bryce fx kombinasyondan daha iyi gibi geldi bana :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben colestt.com'dan dawei matrix tahta aldım, yumuşak ve hafif çin lastikleri ile birlikte. Gerçekten çok kontrollü ama yeterince hızlı hafif all+ off- diyebileceğim bir kombinasyon oldu ve sadece 36 $. Bence süper kalite ve süper fiyat. Bence arkadaşın bu kombinasyondan başlarsa hem ucuza gelir hem de gelişmini hızlandırır. İlk pro raket toplayacaklara şiddetle tavsiye ederim. Şahsen benim ishlion ve bryce fx kombinasyondan daha iyi gibi geldi bana :)

abi eywallah yorum içinde o da biraz sanki fazla kötü gibi geldi dawei tahta hakkında fazla bir bilgim yok ama hani çin lastikleri topu çok fazla atmıo o yapışkanlığından dolayı en azından benim denediklerim bir de çok dayanıksızlar ama belki başka lastiklerle dediğin tahta olabilir tahtayı biraz daha anlatabilirmisin mümkünse

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forehandde palio c üst lastik var, hafif ve spinli daha çok avrupa tipi ama daha spinli, altında ise yumuşak bir avalox sünger var o da hafif, forehand loop için çok uygun ve yeterince hızlı. Backhandde ise LKT pro xp var, o da avrupa lastiği gibi, yumuşak ve hafif ve biraz daha spinli. Tahta 80 gram civarında, sapı flared ve ele çok iyi oturuyor, artı işçiliği de oldukça iyi. Sonuçta bu fiyata bence çok çok iyi bir kombinasyon, pahalı tahta lastik denemeden önce bunlarla oynamasını tercih ederim. Çok para harcamış biri :) olarak tavsiyem budur. İyice ilerletince pahalılara geçebilir, isterse tabi. Bu arada forehand ve backhandin 2.2 olduğunu ve kontrolünün çok iyi olduğunu söyleyeyim. Kalın olduğu için spinler çok dolu oluyor ve şutu da hiç fena değil..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..