Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly 7000

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar, masa tenisini yıllarca amatör olarak ekipman gözetmeksizin(şu andaki raketim Rubenis star diye basit bir raket) oynuyorum. Hücüm oyuncusuyum FH ve BH vuruşlar ve savunma için internetten araştırarak ilk defa markalı bir raket ısmarladım.Butterfly 7000 benim için uygun mudur? Ayrıca partnerim sürekli kısa ve kesik oynayan bir arkadaş. Açıklamalarınız beni yönlendirecektir. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zoran prımorac 7000 olan raketten bahsediyorsak Butterfly kataloğunda (With WAKABA 1,5 mm for offensive topspin and speed play) yazıyor. Biz masa tenisçiler arasında ( Kıyafet butterfly oyun wakaba ) diye bir deyim vardır. Serdar atak oynadığını yazıyor. Raket almadan önce bu işi bilelerden fikir alsaydı kendisine bütçesine göre daha iyi özellikleri olan tahta ve lastikleri tavsiye edebilirdik. Örneğin spin yapıyorsa biraz daha kalın ve daha çok falso veren lastikleri önerebilirdik. Bu raketle kendi becerilerini daha fazla oyuna katman gerekecek. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..