Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ecolo Expander Ii Kullanan?

Recommended Posts

Bu ürünü kullanan var mı? 2-3 kat sonrası tam olarak olmasa da hız tutkalına yakın sonuç verdiği söyleniyor. Aö<de bir kere lastiği aldığınızda uygulanıp ömür boyu etki gösteriyor. Söktak derdi yok (mu acaba?). Kullanan biri anlatsa daha iyi olur tabi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu ürünü kullanan var mı? 2-3 kat sonrası tam olarak olmasa da hız tutkalına yakın sonuç verdiği söyleniyor. Aö<de bir kere lastiği aldığınızda uygulanıp ömür boyu etki gösteriyor. Söktak derdi yok (mu acaba?). Kullanan biri anlatsa daha iyi olur tabi?

http://oneofakindtrading.com.au/ecolo_expander_ii.htm

burdaki resimlerde olayıda oldukça detaylı anlatmışlar ama benim yabancı forumlardan bir iki tanesinde okuduğum yazılara göre bunun sadece para kaybı olduğu yazmaktaydı ve bildiğimiz solüsyonları kullananlardan sora buna başvuranların sonuçtan pek memnun olmadığı yazmaktaydı çünkü çok fazla bir etki etmiyormuş dolayısıyla paranızı çöpe atmayın diyorlar ama tabi dediğim gibi yabacı forumdaki yazılar bunlar ben şahsen kullanmadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kullandım. Çok ince yağa benzeyen bir ürün. Ne kadar dikkat ederseniz edin yine de bir şekilde elinize bulaşıyor.

Uygularken çok az miktarda çok defa sürmek gerekiyor. Özellikle de lastiğin ortası bombe yaptıktan sonra çok sürerseniz yanlardan alta doğru akıyor ve lastiğin üst yüzeyine gelirse de o kısmı deforme edip bozuyor.

Ben iki ayrı lastiğe sürdüm öyle ömür boyu sürecek bir etki göremedim. Bir kaç hafta sonra lastikte bir etki kalmamıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kullandım. Çok ince yağa benzeyen bir ürün. Ne kadar dikkat ederseniz edin yine de bir şekilde elinize bulaşıyor.

Uygularken çok az miktarda çok defa sürmek gerekiyor. Özellikle de lastiğin ortası bombe yaptıktan sonra çok sürerseniz yanlardan alta doğru akıyor ve lastiğin üst yüzeyine gelirse de o kısmı deforme edip bozuyor.

Ben iki ayrı lastiğe sürdüm öyle ömür boyu sürecek bir etki göremedim. Bir kaç hafta sonra lastikte bir etki kalmamıştı.

Açıkçası benim isteğim de hız vs.de artıştan ziyade süngeri yumuşatmak. h3, tg2 gibi lastikler için belki faydalı olur. Zaten normalde sök tak yapmıyorum. Hızda spinde bir miktar artma yapyorsa ne ala.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Açıkçası benim isteğim de hız vs.de artıştan ziyade süngeri yumuşatmak. h3, tg2 gibi lastikler için belki faydalı olur. Zaten normalde sök tak yapmıyorum. Hızda spinde bir miktar artma yapyorsa ne ala.

Merhaba Emre,

Çin lastiklerinin özelliği zaten sert sünger ve sert/yapışkan üst lastik değil midir? Yumuşak süngerli-hızlı-spinli bir lastik arıyorsan ve sök tak da yapmıyorsan neden kendiliğinden yumuşak hızlı spinli bir Japon lastiği değil de H3, TG2 anlamadım. Hem Ecolo expander'a da gerek kalmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Emre,

Çin lastiklerinin özelliği zaten sert sünger ve sert/yapışkan üst lastik değil midir? Yumuşak süngerli-hızlı-spinli bir lastik arıyorsan ve sök tak da yapmıyorsan neden kendiliğinden yumuşak hızlı spinli bir Japon lastiği değil de H3, TG2 anlamadım. Hem Ecolo expander'a da gerek kalmaz.

Tanju Bey sorunuz mantıklı ama birçok profesyonel de o sert süngeri yumuşatıp kullanıyor. Ben bunu ee2 ile yapmayı düşündüm onlar zaten hız tutkalı kullanarak hem yumuşatıyor hem hızlandırıyor hem de spini arttırıyorlar. Çin lastiklerinin önde gelenleri benim bildiğim bunlar ve 1-2 lastik. Birini deneyip görmek istiyorum, sürekli kullananlar da biraz yumuşadığında iyi olduğunu yazmış. EE2 nin kolaylığı (böyle yazıyor) sürekli tekrar işlem gerektirmemesi ki ben de bunu istiyorum. Hız gibi bir derdim pek yok. Biri bana dese ki "h3 üst lastiğini istediğin sertlikte Saviga süngere uygularım satarım" o zaman hiç bunlara de gerek kalmaz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..