Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kayseri'de Masa Tenisi

Guest haralambos

Recommended Posts

Görev icabı Kayseri ilinde bulunmaktayım. 28 yaşında bir masatenisi severim. Kayseri'de masatenisi namına ne gibi imkanlar var. Örneğin turnuva vs. düzenleniyor mu? Bu ilde yeni olduğum için Kayserili arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Ayrıca Kayseri'nin mevcudunu öğrenmek bakımından konuma bir cevap atarsanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de yeni yeni keşfetmiş sayılırım bu antremanlar. http://www.masatenisikayseri.com adresinden Kayseri ile ilgili masa tenisi camiası hakkında bilgi alabilir, iletişime geçebilirsiniz. Fakat şunu söylemeliyim ki Kayseri'de bu işi ciddiye alan ve sürekli antrenman yapan kişi sayısı heralde 5-10 u geçmiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Bilgilendirici cevabınız için teşekkür ederim, umarım bu güzel spor bir gün Anadolu'da herkesin ilgisini çeker...

bende kayseriliyim bi yer bulsakta oynasak ya eğer bulursanız haberimiz olsunda bide gençlik merkezlerine baksak acaba oralarda oynanırmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Elektrikspor Kayseri'den Salih Geçgil. Kayseri'de masa tenisine rağbet çok az. Buna elbette üzülüyoruz, eğer Kayseri'de masa tenisiyle ilgili herhangi bir konuda bir şey danışmak isteyen olursa salih_8938@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler. Amatör profesyonel farketmez kayseri de her kim olursa olsun masa tenisi için her konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Masatenisi kadar zevk aldığım başka hiç bir spor faaliyet tanımıyorum, herkeze tavsiye ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 years later...

sa millet 18 yaşında masa tenisi oyuncusuyum 8 senedir masa tenisi oynarım ama herhangi bir klupte ve yha resmi bir turnuvalarda bulunmadım kayseriyi tam bilmedigim ve yardım eden olmadı bu konuda bana masa tenisi oynamak isteyenlerle severek heycanlı bir maç yaparım.Ayrıca kuluplerdede oynamak isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..