Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul

Guest Alkan

Recommended Posts

Merhaba,

İstanbul - Beylerbeyinde oturuyorum. Masa tenisi geçmişim süper olmasada vasat üstü bir oyuncuyum en azından backhand ve forehand bişiler yapabiliyorum yada yapmaya çalışıyorum :). Oynamak isteyecek arkadaşlar bana 05358243333 numaralı telefonumdan ulaşabilirler.

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Merhaba,

İstanbul - Beylerbeyinde oturuyorum. Masa tenisi geçmişim süper olmasada vasat üstü bir oyuncuyum en azından backhand ve forehand bişiler yapabiliyorum yada yapmaya çalışıyorum :). Oynamak isteyecek arkadaşlar bana 05358243333 numaralı telefonumdan ulaşabilirler.

Saygılar..

selamlar bende seinn gibi vasat üstü bir oyuncuyum dilersen beraber oynaya biliriz nerede oturuyorsunn acabaa?? görüşüürüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam,

ben cengelkoyde oturuyorum.duzenli olarak goztepede ders alıyorum/oynuyorum.benim gibi dusuk seviye oyuncuyla oynamaktan rahatsız olmayanlarla hafta içi aksamları/hafta sonları oynamak isterim. belki erenalpsar da katılır bize?

beni cepten ararsanız konuşup yer ve zaman ayarlaması yaparız.

0532 792 69 95

yonca :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam,

ben cengelkoyde oturuyorum.duzenli olarak goztepede ders alıyorum/oynuyorum.benim gibi dusuk seviye oyuncuyla oynamaktan rahatsız olmayanlarla hafta içi aksamları/hafta sonları oynamak isterim. belki erenalpsar da katılır bize?

beni cepten ararsanız konuşup yer ve zaman ayarlaması yaparız.

0532 792 69 95

yonca :bye:

bende senin gibi düşük seviyedeyim en yakın zamanda sana ulaşmaya çalışırım tabi sana uyarsa!!! benim tel 535 863 03 72 görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Merhaba,

Saygılar..

adamım bende bılmıyom beylerbeyınıde naapsakkıya

ben bayrampasadayım. 05055411632 arada gorusek gelırsen oynarız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende senin gibi düşük seviyedeyim en yakın zamanda sana ulaşmaya çalışırım tabi sana uyarsa!!! benim tel 535 863 03 72 görüşmek üzere

arkadasım ben de bos gunlerde oynarım eger senın ıçınde mumkunse bayrampasadayım 05055411632 buno benım ve bu oyunu cok sevıyorum bır yerde bulusup oynayalım ıst a yenı geldım daha uc ay oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Merhaba arkadasım. ben de bayrampasanım. bizler carsamba aksamları zeytinburnunda UPS spor klubunde oynuyoruz... Zeytinburnu seyitnizam tramway duragının hemen karsısında cok yeni ve ideal bir salon katılımızı beklerim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öbence bu iş bu şekilde organize olamıyor. bilenler nerelerde masa teni oynanabilir bir veri bankası oluşsa sonrası insanların değerlendirmesi sonucu iyi yerler belirlense. ben şişlide oturuyorum yıllardır oynamıyorum ama en kısa zamanda başlamak istiyorum. ama yer bulamıyorum. ilk yaptığım araştırmalar sonucu belediyenin bütün spor tesislerinde var gibi bunlar değerlendirilebilir ve şartları nelerdir öğrenilebilir. ardından spor kulüpleri var. bunların hangisinde tesis var? uzun dönemli ama ne kadar kişi çok şey yazarsa ve moderatörler bunu periyodik düzenleyip değerlendirmeleri toplarsa çok faydalı olur gibi geliyor. sonrası insanlara kalmış...

iyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 50 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..