Jump to content
Masatenisi.org Forum

Temel Vuruş Teknikleri

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever
Guest Tanju Cansever
linklere tıkladığımızda

Bu siteye erişim hakkı mahkeme tarafından engellenmiştir. yazısı cıkıyor.

dediğiniz videoları görmek isterdim.

yerel Ağ bağlantınızın özellikler kısmına girin, TCP/IP ayarlarında DNS Sunucu Adresleri olarak 4 - 2 - 2- 1 ve 4 -2 -2 -2 giriniz. Tekrar videoyu yüklemek istediğinizde karşınıza gelen megaupload toolbar'ı yüklerseniz artık serbestçe megaupload sitesinden faydalanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Sayın Şahin,

Videoları indirememek gibi bir sıkıntı olursa gene yardımcı olabilirim. Klip dediğime bakmayın, herkesin arşivinde bulunması gereken mükemmel eğitim videoları bunlar. Her biri yaklaşık 25 mb ile 100 mb arasında değişiyor. Bence kaçırmayın. Selamlar, sevgiler....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Tesekkurler Tanju bey. simdi videoları indirebiliyorum. ama seyredebilmek için baska bir programa daha iytiyac var. media player açmıyor. şimdi real playeri indiriyorum bakalım gösterecekmi?

Real Player tabi ki gösterir. Ama ona gerek yok. Jet Audio diye bir media player var, hemen hemen tüm mediaları bununla açabilirsin. Videoları çok beğeneceksin, iyi çalışmalar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

video görüntüleri kucuk ama guzel, kaliteli. çince bilmesenizde masa tenisi dilinden anlayanlar kolaylıkla ne denmesi gerektiğini anlayabilirler. yalnız 2.video yu indirmek için 300 dakika beklememiz gerektiğini söyluyor sitede. ya bununda bir çozumu var yada bekleyecez 5 saat kadar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
video görüntüleri kucuk ama guzel, kaliteli. çince bilmesenizde masa tenisi dilinden anlayanlar kolaylıkla ne denmesi gerektiğini anlayabilirler. yalnız 2.video yu indirmek için 300 dakika beklememiz gerektiğini söyluyor sitede. ya bununda bir çozumu var yada bekleyecez 5 saat kadar...

Beklememek için :

Aşağıdaki linkten ip.exe adlı programı bilgisayarınıza indirin.

burayı tıkla

Yeni bir video indirmeden önce modeminizin fişini çekip 2 sn sonra tekrar takarak reset işlemi yapınız. Sonra ip.exe programımıza çift tıklayıp açılan arayüzde önce "delcookies" ve sonra "renew ip" butonlarını tıklıyoruz. Bu işlemlerden sonra ip.exe programından çıkabilirsiniz.

Hepsi bu kadar. Hadi bakalım şimdi beklemeden diğer videoları da indirin, kolay gelsin......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla şahsen megaupload (çözülebilse de) hem türkiye'de sorunlu hem de pek güncel linklerde kullanılmadığı için hiç düşünmedim ordan birşeyler almayı. lakin rapidshare'den 3 aylık hesap aldım, çünkü ordan aldığımda 5 günlük 25gb kotasını rahatlıkla doldurabiliyorum. işe de yarıyor. keşke rapidshare ile yükleselermiş :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
valla şahsen megaupload (çözülebilse de) hem türkiye'de sorunlu hem de pek güncel linklerde kullanılmadığı için hiç düşünmedim ordan birşeyler almayı. lakin rapidshare'den 3 aylık hesap aldım, çünkü ordan aldığımda 5 günlük 25gb kotasını rahatlıkla doldurabiliyorum. işe de yarıyor. keşke rapidshare ile yükleselermiş :)

Hocam bunların hazır cd si varmı indirmek çok sorun oldu,ücretiyle gönderseniz,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Arkadaşlar bu görüntüleri DVD ortamına taşıyacak biri aramızda yokmu acaba? Birçok ilde nasıl bir çalışma yapacağını bilemeyen arkadaşlara yardımcı olmak lazım. Birileri bu görüntüleri DVD olarak indirirse bana birkaç tane ayırabilir mesela...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maliyeti derken kargo ücretini kastetmiştim. Eğer gönderme ücretini ödemek isteyen olursa bir kaç kişiye kopyalayıp gönderebilirim. Yeni öğrenenler için vuruş teknikleri Çince anlatım ile bir hoca tarafından gösteriliyor. Türkçe olsaydı iyi olurdu. Bunun dışında belli teknikleri öğrenmiş olanlar için fazla bir şey yok. Yine de isteyen olursa adres yazsın, kargo ödemeli göndereyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..