Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazir Raket Mi Almaliyim?

Misafir

Recommended Posts

merhaba arkadaslar.

son donemlerde yogun olarak masa tenisi oynamaya basladim ve iyi bir rakete ihtiyacim oldugunu dusunuyorum. bizim fakultede iyi oyuncular arasinda sayilmama ragmen forumda gezerken hissettigim cahillige bakarak soyluyorum ki en fazla orta seviyede masa tenisi oynuyorum. forumda biraz arastirma yaptim ama kafam iyice karisti. hazir raket off alround vs vs...

70 ytl civarinda para ayirdim bu ise. simdi herkesin sordugu ve benimde sormaktan utandigim can alici soruyu soruyorum: ne yapmaliyim:) bi de oyun stilimi anlatmam gerekecek sanirim ama nasil? atak oynuyorum daha cok, oyunu mumkun oldugu kadar hizlandiriyorum bu yuzden. savunmam pek iyi degil diyebilirim ancak. eskisehirde oldugum icin bir saticiya gidip derdimi anlatma sansim yok.

bana yardimci olursaniz cok sevinirim. saygilarimla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

70 ytl ye çok iyi bir pro raket alınabilir.

yalnız lastikleri çin malı olursa bu mümkündür.

ben her şeyi çin olan bir raketi 45 ytl ye mal edebiliyorum. 70 e stiga veya donic tahtalı çok iyi bir raket toplanır.

ucuz ama kalite lastik için palio cj8000 öneririm. japon çin karışımı bir üründür. kime denettirdiysem şaşırıyorlar 9 $ a böyle bir lastik olabilir mi diye

bedava verseler hazır raket almam aldırmam

dilersen elimde fazla olan galaxy n2 tahta ve focus1 lastikleri (tahta 0 lastikler sadece 1 defalığına denenmiştir) zararına :) 45 ytl ye yapıştırıp kesip elden verebilirim. Sakın yanlış anlama ekipman normalde satmıyorum sadece yakınlarıma tedarik ederim, üniversite yıllarımda iyi bir raketim olmasını çok istemiştim bu teklifi bu nedenle yaptım.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar.

son donemlerde yogun olarak masa tenisi oynamaya basladim ve iyi bir rakete ihtiyacim oldugunu dusunuyorum. bizim fakultede iyi oyuncular arasinda sayilmama ragmen forumda gezerken hissettigim cahillige bakarak soyluyorum ki en fazla orta seviyede masa tenisi oynuyorum. forumda biraz arastirma yaptim ama kafam iyice karisti. hazir raket off alround vs vs...

70 ytl civarinda para ayirdim bu ise. simdi herkesin sordugu ve benimde sormaktan utandigim can alici soruyu soruyorum: ne yapmaliyim:) bi de oyun stilimi anlatmam gerekecek sanirim ama nasil? atak oynuyorum daha cok, oyunu mumkun oldugu kadar hizlandiriyorum bu yuzden. savunmam pek iyi degil diyebilirim ancak. eskisehirde oldugum icin bir saticiya gidip derdimi anlatma sansim yok.

öncelikle sana kesinlikle hazır raket almamanı tavsiye ederim çünkü parana yazık onun yerine pro raket toplat daha iyi ikinci olarakta marka olarak ne seçiceksin bilemem ama çok kalın bir lastikle başlamanı önermem çünkü defansınında pek iyi olmadığını söylemişsin kalın süngerli bir lastikle başlarsan zorlanabilirsin hem şutların masayı tutmaz hem de defansta çok zorlanırsın kontrollü bir raketle all yada maksimum off- bunların üzerine koyacağın yine çok hızlı bir lastik olmayacak ve sünger kalınlığı fazla olmayacak iyi bir kombinasyon elde edrsin diye düşünüyorum

kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslr murat ben. cemonun derdınden dende de var.bu zamana kadar cok derece aldım ve hepsı baskalarının raketıyleydı unıverstedeyım hala raketım yok ogrencıyız napalım ama artık alasım var verebılecegım mıktar en fazla 45 bu fıyata tahtası ve lastıklerı ayrı raket yaptırabılır mıyım lutfen yardım edın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaslar.

merhaba arkadaşım 70 ytl. pro raket hazırlayabilirsin off- ya da all tahta üzerine çin lastiği kullanırsan olur.Çok iyi bir şey istiyorsan forumda raket satan arkadaşlar var takip edersen bulabilirsin.Orta seviyede olduğunu yazmışsın o yüzden kalın süngerli lastik kullanma topu fazla atar masada tutmanda zorlanırsın.Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 101 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..