Jump to content
Masatenisi.org Forum

Batıkent Te Oynayan Masa Tenisçi Yok Mu?

Misafir

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar,

Batıkentte masa tenisi oynayan biri yok mu ? Galiba Batıkentte bu ise hevesli bir tek ben varım.

Ya da söyle bir soruda sorabilirim, masa tenisinde kendimi geliştirebilecegim,

Batıkente yakın, hafta sonları acık bir yer ?

Tesekkürler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili süleyman, batıkentte masa tenisi oynayan biri değil birçok kişi olduğunu biliyorum ama senin kadar hizmeti ayağına isteyenini görmedim :D: bu etkinliği ankarada yapabileceğin bi çok yer var ama bir zahmet metroya binip oralara gitmen gerekiyor , masa tenisi aşkı böyle bir şey süleyman

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili samurai sende mesaj atmasaydın sitede batıkentten birileri yok farz edecektim. Aslında benim ayağıma hizmet gelsin diye bir beklentim yok ve olamaz. Ben hırslı biriyim. Karakterime uymaz. Sadece Ankaraya yeni tasınan biri olarak bu soruları sormak hakkım olsa gerek. Evli ve calısan biri olarak zamanlama benim için tabiki önemli. Ayrıca ben bunu tenis aski olarakta görmüyorum benim için bir spor bu. Senin gibi düşünsem her halde bir cok askım olurdu. Herneyse ben halen sorumun cevabını alamadığımı görüyorum. Bende biliyorum ankaranın merkzeine yakın bazı yerlerde dernekler felan var. Ben Batıkent ve yakın çevresi için konusuyorum.

Zaten attıgım iki konunda Baslıgı Batıkentti. Neyse yine yazmıs oldugun cok anlamlı mesajın için tessekürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili samurai sende mesaj atmasaydın sitede batıkentten birileri yok farz edecektim. Aslında benim ayağıma hizmet gelsin diye bir beklentim yok ve olamaz. Ben hırslı biriyim. Karakterime uymaz. Sadece Ankaraya yeni tasınan biri olarak bu soruları sormak hakkım olsa gerek. Evli ve calısan biri olarak zamanlama benim için tabiki önemli. Ayrıca ben bunu tenis aski olarakta görmüyorum benim için bir spor bu. Senin gibi düşünsem her halde bir cok askım olurdu. Herneyse ben halen sorumun cevabını alamadığımı görüyorum. Bende biliyorum ankaranın merkzeine yakın bazı yerlerde dernekler felan var. Ben Batıkent ve yakın çevresi için konusuyorum.

Zaten attıgım iki konunda Baslıgı Batıkentti. Neyse yine yazmıs oldugun cok anlamlı mesajın için tessekürler.

Merhaba.Biz arkadaşlarla Batıkentte oynuyoruz.Tanışmak isterseniz beni arayın.05369385326.Antrenman yapacağımızda sizide çağırırım.Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..