Jump to content
Masatenisi.org Forum

Müessese Maçları

Emrah

Recommended Posts

Abim İstanbul'da çalışıyor ve müessese maçlarına katılmak istiyor.

İstanbul'da müessese maçları yapılıyor mu?

Katılmak için şartlar ne?

Abim 'şirket içinde değil ama holding içinde takım kurabilirim' diyor. Holding olarak katılmak mümkün mü?

Abim Çukurova Holding'e bağlı Topaz Telekomunikasyonda çalışıyor. Bir arkadaşı da aynı holdinge bağlı Digitürk'te çalışıyor. Bir üçüncü bulup katılmak istiyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abim İstanbul'da çalışıyor ve müessese maçlarına katılmak istiyor.

İstanbul'da müessese maçları yapılıyor mu?

Katılmak için şartlar ne?

Abim 'şirket içinde değil ama holding içinde takım kurabilirim' diyor. Holding olarak katılmak mümkün mü?

Abim Çukurova Holding'e bağlı Topaz Telekomunikasyonda çalışıyor. Bir arkadaşı da aynı holdinge bağlı Digitürk'te çalışıyor. Bir üçüncü bulup katılmak istiyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba Emrah Bey,

Ertan Bey'in ricası ile sorunuzu cevaplamak isterim. Müessese maçları ile ilgili size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Ben İstanbul Müesseseler ve Kuruluşlararası Masa Tenisi Birliği'nin yönetim kurulunda bulunuyorum. Size ve bu mesaj vasıtalasıyla konuyu öğrenmek isteyen, İstanbul'daki şirketlerarası lige katılmak isteyen herkese yardımcı olmaya çalışayım. Bu konu ile ilgili benimle iletişim kurmak isteyenlere telefonum 0532 792 09 55. Şu an için size diyebileceğim en kestirme bilgi en az dört oyuncuyu şirketinizin bünyesinden (içlerinden birisi emekli olmuş yada bir vesile ile şirketten ayrılmış ama ayrılana kadar 10 yıl şirkette çalışmış birisi olabilir.) Ayrıca misafir bir oyuncuda kadronuza alarak (bu oyuncunu yaşı 33'ten küçük olamaz.) en az 5 oyuncu olmak kaydı ile katılabilrsiniz. Ama tabii ki bu liginde diğer ligler gibi birçok prosedürünü öğrenmek için bir şekilde telefonla konuşmamızda yarar var. Çünkü lige girmek için sizden pek çok bilgi istenecek.

Ayrıca sanıyorum çok kısa bir süre sonra bu ligle ilgili internet sitemizi açacağız. Çünkü bunun çalışması içindeyiz. Sitemizi açtığımız zamanda Ertan Bey ile görüşerek adresimizi onun hazırlamış olduğu siteyede ekleteceğimizi düşünüyoruz.

Size ve ilgi gösterip bana ulaşmanızı sağlayan Ertan Bey'e de ayrıca sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..