Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga

Misafir

Recommended Posts

meraklısına eski stiga tahtaların satıldığı bir site buldum arkadaşlar ve paylaşmak istedim. büyük ihtimalle birçoğunuz biliosunuzdur ve sitedeki birçok tahta satılmış durumda ama sitedeki bulunan "wanted" yazısından dolayı yeni eski stigaların :D: gelebileceği kanaati uyandı bende bu yüzden paylaşmak istedim

http://www.oldstiga.hu/en_rackets.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama fıyatları yazmıo guzele benzıolar fıatı hakkında bılgın varmı bende guzel oynuyorum ama hep elalemın raketıyle alıcam ama pahalı bı ogrencı ıcın cok para

bu raketler zaten zor bulunuyor dikkat edersen sitede dahi bazı raketlerin arandığına dair bi yazı vardı muhakkak ki bu kadar eski bir raketin pahalı olmasından doğal bişi yoktur. Bu raketler zor bulunuyor ve birçok taliplisi olduğunu ben biliyorum. E böyle bi ürünün de doğal olarak pahalı olması kaçınılmaz değil mi?

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu raketler zaten zor bulunuyor dikkat edersen sitede dahi bazı raketlerin arandığına dair bi yazı vardı muhakkak ki bu kadar eski bir raketin pahalı olmasından doğal bişi yoktur. Bu raketler zor bulunuyor ve birçok taliplisi olduğunu ben biliyorum. E böyle bi ürünün de doğal olarak pahalı olması kaçınılmaz değil mi?

saygılar

pianistin yazdığı site sanırım bir macar sitesi. çok güzel eski stiga tahtalar var. malumuyla da fiyatların hatırı sayılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..