Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Toplamayi Düşünüyorum

Guest yusuf

Recommended Posts

ben daha çok atak oyunu seviyorum . spin lere karşı biraz zafım var kütlerim çokiyidir.

şu aradalar butterfly 7000 kullanıyorum ve prof bir raket yapmayı düşünüyorum sizce hangi tahta ve lastikleri kullanmalıyım

cevaplarınız için tşkrlr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben daha çok atak oyunu seviyorum . spin lere karşı biraz zafım var kütlerim çokiyidir.

şu aradalar butterfly 7000 kullanıyorum ve prof bir raket yapmayı düşünüyorum sizce hangi tahta ve lastikleri kullanmalıyım

cevaplarınız için tşkrlr

Yanlış topic de konu açmışsın yusuf. Seni ekipman kısmında bekliyoruz.eski konuları öncelikle incele

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarif ettiğin kadarılya (yeterli değil) Konkav saplı, off veye off+ bir tahta seçmelisin ve bu tahtaya 1,5 - 1,8 mm kalınlığında kontrolu fazla, spini yavaş, hızı fazla bir lastik yapıştırarak oynayabilirsin. iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cevaplarınız için tşkrlr

Sana allround bir tahta üzerine Yasaka Zap serisi lastikleri tavsiye ederim. Fiyat-kalite performansı çok iyi, kontrollu atak oyun için bence mükemmel bir seçim olur. İnce süngerli lastikleri tavsiye etmem(çok hızlı olanlar hariç). Senin elindeki raket daha iyidir. Çünkü kalın süngerli lastiklerle topa vurduğunuzda topun farklı ve kavisli uçuşu size profesyonel raketle oynamanın zevkini yaşatacak. Oynadığınız maçtan keyf alacaksınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 80 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..