Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ups Nisan Turnuvasi 14 Nisan Cumartesi Gunu Yapilacaktir !

Guest gazelle

Recommended Posts

Merhabalar,

09.04.2007 tarihinde saat 14:20 de Nurullah Hoca ile telefon gorusmesi yaptim. UPS Nisan Turnuvasi 14 Nisan Cumartesi gunu saat 12:00 civarlarinda baslayacaktir. Turnuvaya cok iyi oyuncularin katilacagini ogrendim. Turnuvanin buyuk salonda yapilabilme olsiligi cok azmis.

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OK - Bilgi için tşk ler/Murad

Merhabalar,

09.04.2007 tarihinde saat 14:20 de Nurullah Hoca ile telefon gorusmesi yaptim. UPS Nisan Turnuvasi 14 Nisan Cumartesi gunu saat 12:00 civarlarinda baslayacaktir. Turnuvaya cok iyi oyuncularin katilacagini ogrendim. Turnuvanin buyuk salonda yapilabilme olsiligi cok azmis.

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buyuk salon mart turnuvasinin yapildigi salon mu ?

Hayır. Buyuk salon basketbol ve voleybol maclarinin yapildigi salon. Yerden yuksekligi baya iyi olan salon. Ben boyle biliyorum.

Cinar, birde sadece bir alana duyuru yapmani, tum forum uyeleri adina rica ederim. Her alana gidip 4-5 defa UPS Nisan turnuvasini duyurman pek hos olmamis. Zaten 2-3 defa duyurulmus olan bir konuyu bir de sen 4-5 defa farkli alanlarda duyurmussun. Buna hic gerek yoktu.

Bundan sonra daha dikkatli ve anlayisli davranmani tum forum uyeleri adina rica ederim.

Not: Amacinin ve niyetinin temiz ve iyi oldugunu biliyorum. Ama, turnuva duyurusunu 4-5 defa hemen hemen her alana yazman forumun kalitesini dusurur.

Sevgiler,

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvaya kimler katilabiliyo, genel bi turnuva mi

genel bir turnuva herhangi bir katılım şartı yok raketi olan katılabiliyor.

bir de zemin den dolayı spor ayakkabısı şartı var. tabiki spor malzemeleri de olsa daha şık olur.

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..