Jump to content
Masatenisi.org Forum

Turnuva 14 Nisan da

Guest muradfakir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Her ayın 2.Cumartesi yani Nisan 14 ünde turnuvar var biliyordum, ancak 7 Nisan da UPS salonundan bir arkadaş aradı gel Turnuva var diye,

özel biri açılış nedeni ile gidemedim - o arkaşaım da aramasaydı haberimde olmıyacaktı / üzüldüm - ne diyebilirim ki :)(Murad.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

UPS turnuvas? 14 Nisan da yap?lacakt?r. Haftaici Nurullah Hoca'dan detaylar? almaya cal?sacag?m. Nurullah Hoca, bu Cumartesi gunu as?l turnuva haftaya Cumartesi gunu olacak dedi. Zaten bu Cumartesi gunu turnuvaya kat?l?m cok az oldugu icin turnuva cok ciddi olmad?. Cok fazla cekisme yoktu. Eger kat?l?m cok olursa, gelecek hafta Cumartesi gunu yap?lacak olan turnuva buyuk salona da al?nabilirmis.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OK - bilgi için tşk ler !!!!

UPS turnuvas? 14 Nisan da yap?lacakt?r. Haftaici Nurullah Hoca'dan detaylar? almaya cal?sacag?m. Nurullah Hoca, bu Cumartesi gunu as?l turnuva haftaya Cumartesi gunu olacak dedi. Zaten bu Cumartesi gunu turnuvaya kat?l?m cok az oldugu icin turnuva cok ciddi olmad?. Cok fazla cekisme yoktu. Eger kat?l?m cok olursa, gelecek hafta Cumartesi gunu yap?lacak olan turnuva buyuk salona da al?nabilirmis.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ups nin aylık turnuvası her ayın 2. cumartesi günü yapılmaktadır.diğer günlerde gelen arkadaşlar tabiki kendi aralarında oynayabilirler.bu ayın 2.cumartesinde de 14 nisan a denk gelmektedir.yani nisan turnuvası ayın 14 ünde yapılacaktır.

HERKESE DUYURULUR.!! ^_^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar turnuva mukemmeldi. herkese tesekkur ederim. daha once arayip bulamadigim icin cok uzgunum. tam bir turnuva havasi vardi, herkes guleryuzlu iyi niyetliydi. yeni arkadaslar ve abiler edindim. istanbulda oldugum surece cok cok onemli bi isim olmadigi surece kacirmam bundan sonra. gercekten mukemmeldi. conceilationda da olsa birinci olabilmek de kadayifin ustune kaymak oldu benim icin. tekrar herkese tesekkurler...

onur hocam ben osman, conceilationda yari final maci yapmistik. mustafa hoca basaksehirde oturdugunuzu soledi, ben de basaksehirdeyim. buralarda bildiiniz mekan varsa oynayabiliriz. basakparkta var bi masa ama kotu ve alan dar. eger isterseniz guzel olacagi kanaatindeyim. gorusmek uzere......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle selamlar Osman. Yaa beni cok fena yendin. Valla yenilince hic uzulmezdim genelde ama senle oynadigimiz mactan sonra kendime cok kizdim. :gulumse:

2-0 dan uzatma ile 3-2 maci verdim ya yuha bana :gulumse:

Tabi birde tahtami degistirmistim onunda oyunumda cok etkisi oldu. Sadece 1 mac alabildim bu sefer.

Saka bir yana, cok guzel mac oldu. Consolation daki diger arkadaslari da yenmissin. Ozellikle Sahin diye bir arkadas vardi. Turnuva birincisi olan Furkan'i iki defa yenmisti. Ama, bir sekilde consolation a kalmis. Onu da yenmen takdire sayan. :alkis:

Maalesef ben Basaksehir'de oturmuyorum. Bahcesehir'de oturuyorum. Gene de bu iki semt birbirine yakin sayilir. Ben haftaici masa tenisi oynayamiyorum. Eve cok gec geliyorum. Ama haftasonlari UPS ve (veya) Okmeydanindaki salonda masa tenisi oynayabiliriz.

Son olarak ya ben seni birine benzettim ama kime benzettim onu cozemedim. :acaba: Bizim universitede endustri muhendsiliginde okuyan bir ogrenciye cok benziyorsun. Sanirim ona benzettim. Belki de o sensin. :D: Hatta seni sabah kantinde gorunce baya duraksamistim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

estağfurullah onur hocam

yalnız murat arkadaş o başlığı düzeltirse sanırım yanlış anlamayı da ortadan kaldırmış olur.

selamlar

Mustafa Abi, finale cikamasanizda gene gonlumuzun birincisisiniz.

Saygilar, Sevgiler.

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

meraba onur...

oncelikle ben o deilim, fatih universitesindeyim ben:)

abi gercekten iki sifirken benim de umudum kalmadi ama benim forhandine attigim servislerde sorun yasadin galiba ordan cok sayi verdin. bi de rakete kizip duruyodun, belliydi alisik olmadigin. sahine gelince, gercekten iyi bi oyuncu adam affetmiyo biraz topu kaldirdigimda. ama daha once birinci oldugunu bilmiyodum. ole basarili bi arkadasi yenmis olmam beni de sevindirdi. ama cok eksigim var daha insallah daha iyi olabilirim ilerde.

ama sunu soleyeyim, sen ve sen gibi iyi niyetli, masa tenisi sevdalisi arkadaslari yenmek beni sevindirir ama yenilmek uzmez. tekrar tekra gorusmek uzere, iyi aksamlar, saygilar.........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet, tespitinde haklisin. Inanilmaz sayida iska yaptim forhande attigin sevislerde. Blok yapinca da disari attim cogu topu. Senle oynarken forhand te Bryce, backhand de Bryce FX vardi. Bryce ile daha once hic maca cikmamistim. Denemek icin kullandim. Bi de tabii tahtayi da yeni degistirince. Rakete uyum saglayamadim.

Birde cok yorgun olarak oynadim. Ondan ne konsatrasyon ne de guc kalmisti. O kadar iska yapmamdaki temel nedenlerden biri de buydu. Neredeyse ayaklarim hic calismadi.

Sonucta amac guzel zaman gecirmek ve haftanin stresini atmak.

İltifatlar icin tesekkur ederim/ederiz.

Bende yenilmekten uzulmuyorum ama bu sekilde olunca da biraz kendime kizdim. :)))

Bu arada sen de backhandine attigim servislerde cok zorlandin :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvanın sonuna kadar kalamadım. turnuva sıralamasını bilen varsa yazsın sevinirim. güzel bir turnuvaydı.(gerçi ben bütün maçları kaybettim ama olsun :(: ). emeği geçenlere teşekkür ediyorum. mustafa abiyede tavsiyeleri için teşekkür ederim. tavsiyeleri doğrultusunda kendimi düzeltmeye başlayacağım. iyi günler...... :gulumse: :gulumse: :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

bende katılımlarınız için hepinize teşekkürlerimi iletiyorum.

gerçekten sıcak bir ortam oluşturuldu. yeni katılan arkadaşlarda kendilerini yabancı hisstmeden ortama alışıyorlar. katılımcıların çoğalması dileğiyle ;

yenilen arkadaşlar hiç üzülmesinler bazen istediğin oyunu oynayamıyorsun. buda sanırım antraman eksikliğinden kaynaklanıyor. önemli olan spor ile birlikte keyifli zaman geçirebilmektir. ben hiçbir zaman turnuvada birinci olayım diye çaba sarfetmedim. benim için sizlerle birarada olmak ve bir iki maç yapıp terlemek yetiyor.

bu ay ki sıralama.

1-furkan

2-kadir

3-güçlü

4-adem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..