Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Şampiyonasi Finali

Guest gazelle

Recommended Posts

Hocam, Bende 1Mbit hat var. 1Mbit ile bile izlenmiyor dediginiz gibi. Ama cozumu var. Goruntu acilmaya basladiginda tipki youtube daki gibi "pause" butonuna basin ve videonun dolmasini bekleyin. Ben video goruntusunu gorur gormez pause tusuna basltim sonra gidip 20-30 dakika oyalandigimda bile %60 oraninda video dolmustu.

Cook onemli bir nokta daha var. Bir yeri tekrar izleyeyim diye kaydiriciyi geriye dogru suruklerseniz direk tekrar videoyu bastan yuklemeye basliyor. Adamlar iyi yapamamislar programi. Birde videonun tamamini yukleseniz bile bilgisayarin cache ine yani temporary internet files klasorune videoyu atmadigi icin videoyu tekrar izlemek istediginizde sifirdan yukleme yapiyor.

Bu arada gece 01:30 gibi tekrar bir deneyeyim. Kesinti olacak mi diye tekrar baktim. Geceleri internete baglanma orani azladigi icin sanirim daha rahat izleniyor. Kesintisiz olarak izleyebildim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..