Jump to content
Masatenisi.org Forum

Denizli'de Buluşalım

Misafir

Recommended Posts

aradaşlar mrb

13-15 nisan tarihleri arsında denizli'de ferdi türkiye şampiyonası vardır kimler gelecek ferdi-çift ve mix maçlarının kafile listeleri 10 nisan tarihinde federasyona faksla bildirilmesi gerekiyomuş bu faksıda klüplerin çekmesi lazımmış duyurulur kimler gelecek atramızdan buluruz orada birbirimizi :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aradaşlar mrb

13-15 nisan tarihleri arsında denizli'de ferdi türkiye şampiyonası vardır kimler gelecek ferdi-çift ve mix maçlarının kafile listeleri 10 nisan tarihinde federasyona faksla bildirilmesi gerekiyomuş bu faksıda klüplerin çekmesi lazımmış duyurulur kimler gelecek atramızdan buluruz orada birbirimizi :P:

Kemal Cuma akşamı Denizli'de olcam bana minder ayarla... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayıp ettin abi sen gel ben seni minder deil kuş tüyünde yatırırım abi senin klüp faks çekiyo demi federasyona söle necati hocayada unutmasın yoksa oynatmıcaklarmış kafile listesi turnuvadan en az 3 gün önce yani 10 nisanda faksla ankaraya bildirilmesi lazım ona göre gelecek arkadaşlarada söle haberleri olsun buraya gelince hopplala olmayalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burada görüşelim ozaman bi tanışma toplantısı gibi bişeylerde yapabiliriz ben toplantı yapılacak salonu ben ayarlayabilrim ne dersiniz yapalımmı? maçta başhakemden rica ederiz anans ettirirler hallederiz bi şekilde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

maçlar sonuçlandı süper maçalr oldu katılım biraz azdı ama yinede derece yapacak isimlerin hemen hemen hepsi oradaydı eğer gelmediyseniz çok büyük kaybınız var

ayrıca tufan abi konuşamadık ya nedense zaten bi sen vardın bi ben bide ali fuat abi vardı ne yazıkki sonuçlar

www.tmtf.gov.tr adresinde mevcut bilginize

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar kemal kardeş

ben çivrilden hakkı sarac kardeş denizlideki maçlardan haberim yoktu eger olsa haberim ferdi olarak katılmaya çalışırdım bende hasbel kader masa tenisi oynamaya çalışan birisiyim.haber verirsen sevinirim telofonlarım 713 6489 0505 7599080 hakkisarac32@hotmail.com adresinden yazışabiliriz iyi günler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..