Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avalox Tahtalar

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever

Amatör bir masatenisçi olarak Avalox P700 hakkında fikirlerimi söyleyecek olursam: Clipper wood ile eşdeğer hızda, biraz daha ince (6.0 mm), 157x150 boyutlarında, söylenildiği gibi sert ve ağır değil, oldukça dengeli bi tahta. Hinoki ağacından üretilmiş carbon tahtaların yanında daha soft ve hisli olduğunu söyleyebilirim. Flared sap ele çok iyi oturuyor. Sök yapıştır yaparken kesinlikle ağaç kıymıkları kalkmıyor. Yalnız yurt dışında 50 $ fiyat görünürken bizim ülkemizde 65 euro+kdv gibi satılıyor. Dolayısıyla bu fiyatı hakeder mi bilemiyorum. Saygılarımla....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amatör bir masatenisçi olarak Avalox P700 hakkında fikirlerimi söyleyecek olursam: Clipper wood ile eşdeğer hızda, biraz daha ince (6.0 mm), 157x150 boyutlarında, söylenildiği gibi sert ve ağır değil, oldukça dengeli bi tahta. Hinoki ağacından üretilmiş carbon tahtaların yanında daha soft ve hisli olduğunu söyleyebilirim. Flared sap ele çok iyi oturuyor. Sök yapıştır yaparken kesinlikle ağaç kıymıkları kalkmıyor. Yalnız yurt dışında 50 $ fiyat görünürken bizim ülkemizde 65 euro+kdv gibi satılıyor. Dolayısıyla bu fiyatı hakeder mi bilemiyorum. Saygılarımla....

Avalox tahtaların yurt dışında 50 $ a satıldığı doğru, ne varki yaklaşık 10-15 $ arası bir nakliye masrafı var ve getirttiğiniz tahtada üretimden veya sevkıyat esnasında herhangi bir kusur oluşursa hiç bir şey talep edemezsiniz, illaki sigortalı getiriyim derseniz 25-30 $, o da toplam 60 € yapıyor, bence 5 € daha verip istediğim tahtayı seçmek daha avantajlı. En azından ben öyle yaptım ve bana hatalı tahtları da (lif atan, kenarı ezilmiş) gösterdiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..