Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dunya Sampiyonasinda Favoriniz Kim?

Guest gazelle

Dunya Sampiyonasinda Favoriniz Kim?  

84 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zirveye emin adımlarla ilerleyen Ma Lin bu sene 1. olur ve kolay inmez diye düşünüyorum. Waldner'den sonra bir efsane daha doğmuş olacak böylece. Wang Liqin ile aralarında moral psikoloji, hırs ve zeka yönünden Ma Lin önde geliyor. 11 sayılık bir sette bu faktörler çok önemlidir..

wang liqin - ma lin in birbirlerine karsi bir cok macini seyrettim. 1 i haric hepsini wang liqin kazandi.

istatistiki degerleri bilmiyorum ama wang liqin bu ikili mucadelede hayli ondedir saniyorum.

wang liqin baska teniscilere ma lin den daha kolay yeniliyor.

ayrica ittf nin sayfasina bakinca, wang liqin 2001 den beri neredeyse surekli 1 numara oldugu goruluyor (waldner 2002 de ilk 10 da imis)

http://www.ittf.com/_front_page/ittf1.asp?category=wr

ama ma lin daha genc ve bundan sonraki yillar onun olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yukarıdakilere ek bilgi olarak, tabii ki benim kişisel gözlemim, WANG liqin blokları ile MA lin'i yenebildi. Üstelik kendisi çok iyi bir atak ve kontra atak oyuncusu olmasına rağmen, bloklarının çok iyi olması ile şampiyon olabildi.

MA lin'e gelince hep internette dünyanın en iyi servis atan oyuncularında biri, bana göre en iyisi, diye bahsediliyordu. Karşısında WANG liqin olmasına karşın ona bile defalarca servis yedirmesi anlamlıydı.

Benim çıkardığım sonuç: çok servis çalışmam ve blok çalışmam gerektiği oldu. Finali seyredenler varsa yorumlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MA lin 27, WANG liqin 28 yaşında. Önemli maçları WANG kazanıyor. Stresi az maçları ise MA lin kazanıyor. Toplam maçlarda aralarında denge var. Aşağıdaki linkte ayrıntılara bakabilirsin:

http://www.ratingscentral.com/MatchList.ph...amp;PlayerName=

wang liqin - ma lin in birbirlerine karsi bir cok macini seyrettim. 1 i haric hepsini wang liqin kazandi.

istatistiki degerleri bilmiyorum ama wang liqin bu ikili mucadelede hayli ondedir saniyorum.

wang liqin baska teniscilere ma lin den daha kolay yeniliyor.

ayrica ittf nin sayfasina bakinca, wang liqin 2001 den beri neredeyse surekli 1 numara oldugu goruluyor (waldner 2002 de ilk 10 da imis)

http://www.ittf.com/_front_page/ittf1.asp?category=wr

ama ma lin daha genc ve bundan sonraki yillar onun olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MA lin 27, WANG liqin 28 ya??nda. Önemli maçlar? WANG kazan?yor. Stresi az maçlar? ise MA lin kazan?yor. Toplam maçlarda aralar?nda denge var. A?a??daki linkte ayr?nt?lara bakabilirsin:

http://www.ratingscentral.com/MatchList.ph...amp;PlayerName=

cok guzel ve faydali bir link, tesekkurler.

onemli maclari wang liqin in kazandigindan yola cikarak; mental zayifligindan ziyade, daha az onemli maclarda konsantrasyon ve ciddiyet eksikligi var diyebiliriz sanki.

wang liqin, oh sang eun u fena harcamis (12-1) <_<

bu arada bu site %100 dogru degil,

samsonov - waldner icin 5-0 samsonov yaziyor.

1997 de waldner in samsonov u tabiri caizse harcayarak yendigi bir maci seyretmistim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..