Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dunya Sampiyonasinda Favoriniz Kim?

Guest gazelle

Dunya Sampiyonasinda Favoriniz Kim?  

84 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mayis ayinda Hirvatistan'da yapilacak olan Dunya Sampiyonasi'nda sizin favoriniz kim? Benim favorim bu sefer Timo Boll. Ama gonlum Samsonov'dan yana. Boll, Avrupa Sampiyonasi'nda cok formda idi.

Ankette maksimum 12 secenek yazilabiliyor. Eger baska isimler favoriniz ise cevap olarak bunu belirtebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

waldner birkaç maç alırsa süper olur ama katılırmı o bile belli değil...

wang liqin bir düşüş içinde bence çinlilerin penholder'ları daha şanslı. Timo da herzamanki gibi iddialı olacaktır...

tsu bişi sorabilirmiyim penhold dan kastın raketi kalem tutar gibi tutanlar değilmi eğer öyleyse sende bu şekildemi tutuyosun(imzandan aklıma geldi de)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mayis ayinda Hirvatistan'da yapilacak olan Dunya Sampiyonasi'nda sizin favoriniz kim? Benim favorim bu sefer Timo Boll. Ama gonlum Samsonov'dan yana. Boll, Avrupa Sampiyonasi'nda cok formda idi.

Ankette maksimum 12 secenek yazilabiliyor. Eger baska isimler favoriniz ise cevap olarak bunu belirtebilirsiniz.

şüphesiz ki yine çinliler özellikle son şampiyon ma lin ile timo arasonda bir çekişme olacak gibi ama benim desteiğim idolüm schlager e bence bu sefer sürprizi yapacak ha bu arada geçen avrupa şampiyonasını izleme fırsatım olmadığı için schlager in kime elendiğini bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet ozan ben penholder'ım. Wang hao gibi diğer lastikle backhandspin ve blok yapıyorum.

gerçekten çok hoş :alkis: bende bazen arklarla muhabbet olsn diye(bunu sakın saygısızlık kabul etme) oynuyorm. aslında bazen ciddi ciddi tutuş şeklimi değştirmeyi düşünüyorum ama ben fh tarafını iyi kullanırken diğer tarafı spin (side spin türü) için kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet ozan ben penholder'ım. Wang hao gibi diğer lastikle backhandspin ve blok yapıyorum.

Üzülme be tsu abi o da geçer, penholdsan sonuçta insan değilmisin, seni dışlamayız merak etme :lol:

Bizim komşunun oğlu da penholddu 3 aya kalmadı ..... sen yine de ilaçlarını aksatma, allahtan ümit kesilmez :P: :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence final Ma Lin ve Timo Boll arasında oynanır, ben timo yu destekliyorum ama... İçimden Ma kazanacakmış gibi geliyo! Timo çok formda, Ma ise 1. lik için kendini çok zorlayacağa benziyor. Güzel maçlar çıkar inşallah... :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Solağım hem bu nedenle hemde oynama tarzı, hızı ve bir alman olmasına rağmen sempatik kişiliğiyle Timo Boll u destekliyorum.

Bununla birlikte Ma lin mantıken en büyük favori olup yakışıklı çinli Liqin ve sevimli Hao da Timo gibi plase durumundalar.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Zirveye emin adımlarla ilerleyen Ma Lin bu sene 1. olur ve kolay inmez diye düşünüyorum. Waldner'den sonra bir efsane daha doğmuş olacak böylece. Wang Liqin ile aralarında moral psikoloji, hırs ve zeka yönünden Ma Lin önde geliyor. 11 sayılık bir sette bu faktörler çok önemlidir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

final maçını izledim. Üstelik kendimce maç için bir istatistik de yaptım. Servis yedirme, servis karşılama ve 3. topa atakta kesinlikle MA lin üstün. Fakat iş rally uzarsa kesiminde WANG liqin tartışılmaz üstünlüğü ortaya çıkıyor. aşağıda benim istatistiklerim:

1. set

L M

servis 0 1

servis k. 0 2

3. top 1 3

4+ top 3 5

toplam 4 11

-------------------

2. set

L M

servis 0 1

servis k. 1 1

3. top 1 4

4+ top 6 5

toplam 8 11

-------------------

3. set

L M

servis 0 1

servis k. 1 1

3. top 1 4

4+ top 9 5

toplam 4 11

-------------------

4. set

L M

servis 1 3

servis k. 0 1

3. top 0 2

4+ top 3 5

toplam 4 11

-------------------

5. set

L M

servis 0 2

servis k. 2 1

3. top 3 2

4+ top 6 4

toplam 11 9

6. set

L M

servis 0 2

servis k. 1 0

3. top 2 2

4+ top 8 4

toplam 11 8

-------------------

1. set

L M

servis 1 0

servis k. 1 1

3. top 0 3

4+ top 9 2

toplam 11 6

-------------------

-------------------

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..