Jump to content
Masatenisi.org Forum

Okmeydanındaki Salon Açılıyor

Misafir

Recommended Posts

kaliteli masalarda zaten top zıplaması bariz olarak farkedilir. bir de hatırlıyorum da top olarak dandik pioneer ile 3 yıldızlı nittakular karşılaştırıldığında, nittakulardan alacağınız zevk ve o toplara vururken duyulan his insanı masa tenisine daha da çok bağlıyor :) maalesef o zevkten 6 yıldır mahrum kaldım :(

Fiyat konusuna gelince biraz uçurum olmuş sanki. günlük 10ytl vermektense aylık 50ytl verip her gün giderim ben olsam :)

Öyle içim gitti ki şahsen kayseri'de olan birisi olarak İstanbul'a geldiğimde birlikte antrenman yapmak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar,

okmeydanı'ndaki salon açıldığından beri haftada en az 3-4 gün gidiyorum. Donanım ve mekan olarak masa tenisi oynamak için çok ideal bir yer. Masalar İTTF onaylı Stiga Clipper. 7-8 masada aynı anda maç yapma imkanı var. Işıklandırmaları da yenilendi ve mükemmel bir ortam yaratıldı. Zemin ve salon yüksekliği tam aradığımız standartlarda. Hafta içi hergün akşam saat 5'ten sonra ve hafta sonları öğleyin saat 12'den itibaren akşam saat 10'a kadar açık. Ulaşımı da kolay. Bilmem başka söze gerek var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 58 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..