Jump to content
Masatenisi.org Forum

Okmeydanındaki Salon Açılıyor

Misafir

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar,

sonunda, avrupa yakasındaki masa tenisi salonunun açılışını 8 nisan 2007 pazar saat 12 de yapıyoruz. Soyunma odası, duş imkanı, çok güzel kantini ve en önemlisi ITTF onaylı 8 adet STIGA masaları ile siz masa tenisi severleri bekliyoruz.

pazar günü saat 12 de görüşmek üzere, sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

sonunda, avrupa yakasındaki masa tenisi salonunun açılışını 8 nisan 2007 pazar saat 12 de yapıyoruz. Soyunma odası, duş imkanı, çok güzel kantini ve en önemlisi ITTF onaylı 8 adet STIGA masaları ile siz masa tenisi severleri bekliyoruz.

:kizgin: ne yazıkki istanbulda yaşamıyorum.(masatenisi açısından) ama burdaki şartlar da idare eder. İstabula geldiğimde anadolu yakasında oluyorum ama geldiğimde emin olun buraya uğrayıp oynamak istiyorum. yeni rakipler için, genelde yatağımın üstüne servis atarak çalışıyorum :D nese hayırlı olsn ne diyelim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

Selam;

Adres, fiyatlar, çalışma gün-saatleri vs. gibi biraz daha detay bilgi alabilirmiyiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

Sayın Fulya Hanım,

Şahsınız aracılığıyla emeği geçen herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Sizden ricam tam adres bilgilerini, nasıl ulaşabileceğimizi, iletişim telefonlarını da bu sayfaya eklerseniz çok güzel olur. Hatta varsa basit bir krokisini koyabilirseniz farklı yerlerden gelecek olan oyunculara kolaylık sağlayacaktır.

Umarım bende fırsat bulup uğrayabilir ve emeği geçenleri tek tek kutlayabilirim.

Şimdiden tüm camiamıza hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salonun acik adresini tarif edebilir misiniz? İETT ve araba ile nasil ulasim saglanabilir? Ben sonucta İETT ile gelebilirim. Ama arabasi olanlar icin de aciklama yapilirsa faydali oalcagini dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar. aslinda ulasim cok kolay. mecidiyeköyden E 5 üzerinden giderken halicioglu köprüsüne girmeden yada topkap? taraf?ndan gelirken halicioglu köprüsünü geçince yokusun sonundaki ilk durak. cemal kamaci spor tesisi diye ararsan?z da bulabilirsiniz.oradan gecen o kadar çok otobüs varki...Onur mecidyeköye senin bahcesehirden binece?in tüm otobusler oradan ge.çiyor sanirim

post-3067-1175628730_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

şimdi salondan geliyorum.gerçekten süper olmuş.

arkadaşlar masaların montesi ile uğraşıyorlardı benimde katkım olsun diye bizzat bende çalıştım.

hatta beni çıraklıktan kalfalığa terfi ettirdiler. fulya hn. ve ferit bey ler . yani yeni bir sektör oluşturabiliriz. masa tenisi masası montesi. masalar süper stiga alman malı. 8 adet.

pazar günü hepimiz orada olacağız inşaallah.

açılış ve turnuva düzenlenecektir.

yani raketini kapan gelsin.

nihayet süper bir salona kavuşmuş olacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ulaşımı unuttum

şahin hocam çok güzel bir kroki eklemiş.

araba ile gelenler halıcıoğlundan köprüden geçtikten sonra ilk kavşaktan okmeydanına dönüyorlar yine ilk sağdaki dönüşten devam edince yaklaşık 100 mt sonra 2. işıkların bitişiğinde sağda kalıyor. cemal kamacı spor salonu bitişiği İTO SPOR SALONU.

otubüs ile gelenle ise e-5 ten geçiyorlarsa okmeydanı kavşağında, okmeydanı içinden geçiyorlarsa şark kahvesi durağında inerlerse daha rahat ulaşabilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

şimdi salondan geliyorum.gerçekten süper olmuş.

arkadaşlar masaların montesi ile uğraşıyorlardı benimde katkım olsun diye bizzat bende çalıştım.

hatta beni çıraklıktan kalfalığa terfi ettirdiler. fulya hn. ve ferit bey ler . yani yeni bir sektör oluşturabiliriz. masa tenisi masası montesi. masalar süper stiga alman malı. 8 adet.

pazar günü hepimiz orada olacağız inşaallah.

açılış ve turnuva düzenlenecektir.

yani raketini kapan gelsin.

nihayet süper bir salona kavuşmuş olacağız.

Şimdi İstabul'da olmak vardı , anasını satiyim ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bağcılar parsellerde oturuyorum nasıl ulasacagımı solersenız cok sevınırım bende yenı rakıpler tanıcam ıcın cok mutluyum ayrıca yenı bır masa tenısı spor salonu super ya. cihatkaraman1905@hotmail.com tesekkurler sımdıden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salon hayırlı olsun.Ankaradan nasıl ulaşabilirim.Yetkililer cevap verebilirmi?Şimdiden çok popüler bir yer olacağı belli.

Yetkili kişilere sesleniyorum.Masatenisine yeni bir yer kazandırdığınız için teşekkür ederim.Ben Ankaradan sizin heyecanınıza katılıyorum.Gönül isterki açılışınıza katılayım.

Darısı Ankaraya diyorum başka bişi demiyorum.Sizin gibi masatenisine gönül veren değerli kişileri taktir etmekten başkas bişi elimden gelmiyor yetkili kişiler.Bu arada Ankaradayım ama tanışıyormuyuz merak ettim. :B:

:D: :D: :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni salon hayırlı olsun. açılışa büyük bir ihtimal gelemeyeceğim ama sonra bunun acısını çıkartmayı düşünüyorum. salon için emeği geçenlere teşekkürler... :gulumse: :gulumse: :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Bu salonun açılışına katkıda bulunan ve işletenleri yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum. Orada yaşasaydım herhalde günde en az 1 saat oynamadan duramazdım. Yurt genelinde açılacak başka salonlara ve girişimcilere örnek olması dileğiyle masatenisi camiasına hayırlı olsun. Sevgilerle... :tpdance::tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan bey merhaba,

sizi tanımayan mı var tabiki tanışıyoruz. yalnız bu salon senin için pek iyi olmayabilir. çünkü gerede turnuvasında sizden bir set almıştım bu salondan sonra setlerin sayısı çoğalabilir dikkatli olmanız lazım. açılışa gelebilirseniz tabiki renk katmış olursunuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizden bir ricam var. Yeni salonun acilisindaki turnuvada ve UPS Nisan turnuvasinda nolur DHS nin toplari ile turnuvalar yapilmasin. Turnuvalarda daha kaliteli toplar kullanilsin. Her sey dort dortlukken top konusunda da ayni titizlik gosterilirse coook memnun olurum. BTY, Tibhar, Nittaku, Stiga vs. nin kaliteli toplari ile turnuvalar duzenlenirse cok iyi olur.

Ozellikle, Mustafa abi ile gecen hafta Cumartesi gunu UPS de antreman yaptigimizda DHS ile oynarken en fazla 4. yada 5. topa kadar ralli yapabiliyorduk. Ondan sonrasini istemsiz bir sekilde hep disari gidiyordu. Artik canima tak etti ve topu degistirdik. Sonrasinda cok uzun ralliler yaptik. Bunun en yakin sahidi Mustafa Abi'dir.

Saygilar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ulaşımı unuttum

şahin hocam çok güzel bir kroki eklemiş.

araba ile gelenler halıcıoğlundan köprüden geçtikten sonra ilk kavşaktan okmeydanına dönüyorlar yine ilk sağdaki dönüşten devam edince yaklaşık 100 mt sonra 2. işıkların bitişiğinde sağda kalıyor. cemal kamacı spor salonu bitişiği İTO SPOR SALONU.

otubüs ile gelenle ise e-5 ten geçiyorlarsa okmeydanı kavşağında, okmeydanı içinden geçiyorlarsa şark kahvesi durağında inerlerse daha rahat ulaşabilirler.

Taksim'den yada İncirli'den Mecidiyeköy otobüslerine bindigimizde tam olarak hangi durakta inelim ki salona rahat ulasabilelim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Taksim'den yada İncirli'den Mecidiyeköy otobüslerine bindigimizde tam olarak hangi durakta inelim ki salona rahat ulasabilelim?

Onur hocam merhaba, dhs malzemesi bizde yok. stiga masalarada yakışmaz zaten.

burada çok daha zevkli oyunlar oynayacağımıza emin olabşilirsiniz.

ulaşım için taksim den gelenler okmeydanı otobüsüne binip şark kahvesinde insinler.

incirli tarafından binenler ise okmeydanından geçiyorlarsa yine şark kahvesinde,

85 gibi transit geçenler ise halıcıoğlu köprüsünden sonraki ilk durakta okmeydanı kavşağında inmeleri lazım.

görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan bey merhaba,

sizi tanımayan mı var tabiki tanışıyoruz. yalnız bu salon senin için pek iyi olmayabilir. çünkü gerede turnuvasında sizden bir set almıştım bu salondan sonra setlerin sayısı çoğalabilir dikkatli olmanız lazım. açılışa gelebilirseniz tabiki renk katmış olursunuz.

Sizinde anladığım kadarıyla salonda sorumlu olacağınız ve çok antrenman yapıp turnuvalarda başıma iş açacağınız belli :lol: . Dileğim tabiiki benden alacağınız setlerin çoğalması.

Yeni salonun tüm İstanbuldaki arkadaşlarıma hayırlı olması dileğimle... :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ulaşım için taksim den gelenler okmeydanı otobüsüne binip şark kahvesinde insinler.

incirli tarafından binenler ise okmeydanından geçiyorlarsa yine şark kahvesinde,

85 gibi transit geçenler ise halıcıoğlu köprüsünden sonraki ilk durakta okmeydanı kavşağında inmeleri lazım.

görüşmek üzere

pazar günü bir aksilik olmazsa ordayız inşallah...mustafa beyden bişeyler daha öğreneceğim demektir...sırf bununiçin bile gelinir...sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

görüşmek üzere

Mustafa Abi, gercekten kaliteli toplarin olmasi beni cok sevindirdi. En son oynadigimizdaki durumu siz biliyorsunuz. Pazar gunu bir sakatlik ve aksi bir durum olmaz ise gorusuruz. Ayrica, Cumartesi gunu de UPS ye gitmeye gayret edecegim. Bu haftaici tez calismalarina yogunlastigim icin hic masa tenisi oynayamadim. Valla su anda acilisi iple cekiyorum.

Gorusmek uzere hoscakalin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar. yarın acılısa gelecek olan arkadaslar. yarın saat 11:30 da polis gunu dolayısıyla halk yürüyüşü yapılacaktır. meciköye cıkan bazı yollar 10 gibi kapatılacak. mecidiyeköyden taksime yürüyüş yapılacak. buralarda yollar kapalı olacak. E 5 acık olacak. güzergahınızı ona göre belirleyin yolda kalmayın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar. Pazar acılısa gidemedim ama salı gunu (dun) gittim. Salonun içini beğendim. Masalar herhalde cok iyiydiler herhalde ki toplar çok zıplıyor. baska yerlerde de İTTF onaylı masalarda oynadık ama bunlar farklı gibi geldiler. oyun alanı yeterince geniş ve buyuk. Zemin parke değil.Kavcuk gibi bişey.yükseklik istediğiniz kadar 10 metre falan. Işıklandırmada iyileştirmeler yapılmalı, yetersiz. salonun üst kısımlarında yer alan pencerelerden gelen ışık yüksek topların görülmesini engelliyor. küçük de olsa bir tribün olması cok guzel. Misafirler de gelip rahatlıkla oyunları seyredebilirler. soyunma odaları dar, tuvalet ve duş sayısı artırılmalı. ulasım ise cok rahat E5 kenarında. masa sayısıda 9 a kadar cıkarılabilir. her pazar saat 13:00 gibi turnuvalar yapılıyor. Ücret gunluk 10 ytl. Aylık 50 ytl. Partner ve yer arayanlar için guzel bir imkan. Zaten avrupa yakasında bir UPS var birde burası. oynamak isteyenler bana da mesaj atabilirler. bugun bir öğrencimizle doya doya 2 saat oynadık.Sonra tabiki pilimiz bitti. ücret belediye tesisleriyle karsılastırıldığında pahalı gözüküyor ama iyi bir salonda fiyatlar bu rakamlara yakın. oyundan zevk almak isteyenler için değer.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..