Jump to content
Masatenisi.org Forum

16. Geleneksel Forum Buluşması - İnebolu Turnuvası

Recommended Posts

Tüm üyelerimize merhaba. Yaklaşık 5 sene boyunca yapamadığımız forum turnuvamızı bu sene yönetim ekibimizle beraber benim ev sahipliğimde Kastamonu-İnebolu'da yapmaya karar verdik. Umarım yıllardır yaptığımız gibi güzel bir turnuva haftası geçiririz. 

Tarih için çok yakında bilgi vereceğim. Nisan, mayıs veya Haziran ayında yapacağız. Gerekli prosedürleri halledince tam bir tarih vereceğim. Umarım bu kadar aradan sonra yapacağımız turnuvaya katılım için siz üyelerimiz kendinizi zorlar ve şartları uygun hale getirip hep beraber hem maçlar yaparak hem bol sohbet ederek hem de güzel geziler yaparak harika bir hafta sonunu bir forum ailesi ortamında geçiririz.

Tüm üyelerimizi İnebolu'da görmeyi diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

• Beğen 5
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

Uzunca bir zamandır aranızda değildim. Hayat gailesi, yaşanan acılı ve zorlu süreçler derken masa tenisinden iyice kopma noktasına geldim. Ne elime raket alabildim doğru düzgün ne de gündemi yeterince takip edebildim geçen süreçte.

Sağ olsun, Emre aradı birkaç gün önce ve Tufan abinin forum buluşması planından bahsetti. Bu vesileyle de forum şifremi hatırlamış oldum ve yeniden giriş yapabildim :)

Tufan abi düzenliyorsa elbette ki katılmak icap eder. Lâkin tarih netleşirse ben de net bir şey söyleyebilirim. Şu anki duruma göre haziran öncesi bir organizasyona katılabilmem hem işim gereği hem de bir sınav hazırlığında olmamdan mütevellit oldukça zor görünüyor. Yine de katılmak, hatta kalabalık bir ekiple birlikte gelmek için elimden geleni yapacağım.

Son olarak birkaç ekleme yapmak istiyorum:

Maalesef forum kültürünün öldüğü, sosyal medyanın ise elimiz-ayağımız olduğu bir dönemin içerisindeyiz. İşbu sebeplerden ötürü de masatenisi.org adını farklı dijital ve sosyal mecralarda yaşatmanın, buradaki dostluk bağlarını farklı diyarlara taşımanın artık ekmek ve su kadar elzem olduğu kanaatindeyim. Bu bir instagram sayfası (mavi tikli ve resmî) olabilir, bir telegram ya da whatsapp grubu olabilir, veyahut bir discord grubu olabilir. Böylelikle daha güncel ve herkesin rahatlıkla ulaşabileceği mecralar üzerinden iletişim kurma fırsatı yakalarız.

Unutmayalım ki forum kültürü ölmüş olsa bile bizler hala hayattayız. Bu kültürü devam ettirme noktasında da hepimize büyük görevler düşüyor. Ancak bu toprakların artık bize dar geldiği, keşfedilecek yeni coğrafyalar olduğu da aşikardır. Dilerim ki düzenlenecek olan buluşma, forumdaki birlik ve beraberliğin yeniden sağlanmasına vesile olur. 

Sağlıcakla kalın...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, cagan yazdı:

Herkese selamlar,

Uzunca bir zamandır aranızda değildim. Hayat gailesi, yaşanan acılı ve zorlu süreçler derken masa tenisinden iyice kopma noktasına geldim. Ne elime raket alabildim doğru düzgün ne de gündemi yeterince takip edebildim geçen süreçte.

Sağ olsun, Emre aradı birkaç gün önce ve Tufan abinin forum buluşması planından bahsetti. Bu vesileyle de forum şifremi hatırlamış oldum ve yeniden giriş yapabildim :)

Tufan abi düzenliyorsa elbette ki katılmak icap eder. Lâkin tarih netleşirse ben de net bir şey söyleyebilirim. Şu anki duruma göre haziran öncesi bir organizasyona katılabilmem hem işim gereği hem de bir sınav hazırlığında olmamdan mütevellit oldukça zor görünüyor. Yine de katılmak, hatta kalabalık bir ekiple birlikte gelmek için elimden geleni yapacağım.

Maalesef forum kültürünün öldüğü, sosyal medyanın ise elimiz-ayağımız olduğu bir dönemin içerisindeyiz. İşbu sebeplerden ötürü de masatenisi.org adını farklı dijital ve sosyal mecralarda yaşatmanın, buradaki dostluk bağlarını farklı diyarlara taşımanın artık ekmek ve su kadar elzem olduğu kanaatindeyim. Bu bir instagram sayfası (mavi tikli ve resmî) olabilir, bir telegram ya da whatsapp grubu olabilir, veyahut bir discord grubu olabilir. Böylelikle daha güncel ve herkesin rahatlıkla ulaşabileceği mecralar üzerinden iletişim kurma fırsatı yakalarız.

Unutmayalım ki forum kültürü ölmüş olsa bile bizler hala hayattayız. Bu kültürü devam ettirme noktasında da hepimize büyük görevler düşüyor. Ancak bu toprakların artık bize dar geldiği, keşfedilecek yeni coğrafyalar olduğu da aşikardır. Dilerim ki düzenlenecek olan buluşma, forumdaki birlik ve beraberliğin yeniden sağlanmasına vesile olur. 

Sağlıcakla kalın...

Çağan hoş geldin. Emekli olduğum halde kafamı bir türlü kaldırıp etrafıma bakamıyorum. Seni Tufan Yalçın hocamın buluşmayı İneboluda yapacağız dediği günden beri arıyacaktım ama malüm bir sürü sebeplerden dolayı olmadı. Emre (Adıgüzel yeni mod. ) heralde, Emre İmamoğlu da benim gibi karabatak bir var bir yok. Haberinin olmasına sevindim. Tekrar yazımlarınla hoş geldin. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, beşyüziki yazdı:

Sayın bellek,

alıntıyı okumamı müteakiben, bende, dilimizin daha önce kullanılmamış, yeni( yazımlarınla, tekrar yazımlarınla),yepyeni bir kullanımıyla karşı karşıya olduğuma dair kuvvetli bir kanaat hasıl oldu.

''Yazımlarınla'' yeni, yepyeni, dilimizde daha önce hiç kullanılmamış, yeni türetilmiş ve gayet iyi anlaşılıyor. Kendi kaleme alışlarımda , şahsen ''yazışlarınla''falan diye yazdığım oluyor lakin böyle olmuyor tabii. Bu pek şugar, pek taze... Ve de hafif.

Arzu ederseniz bu bahsin devamını, taze demlenmiş Seylan Çayı ve küt küt yanan bir çingene sobasının çatırtıları eşliğinde sıcacık bir sohbet eşliğinde değerlendirebiliriz. 

Elbette, bunun için sizi, Sohbet ve Diğer Konular bölümünde, ''Güç Kullanmak /Kullanmamak'' başlığının  altına davet etmek durumundayım. Zira, Moderatörlerden, 2 adet Kalıcı Uyarı almış bulunuyorum. 

Kanaatim o ki, masa tenisi'nde ''oyunculuk'' niteliğinin yeri büyüktür. Neden bahsettiğimi bir nebze anlamak için size, Sayın Tufan Yalçın'ın attığı, ters, bel arkası servislerinin olduğu kısa vidyoyu izlemenizi öneririm. O çocukluk döneminde deneyimlediğimiz, son derece canlı ve sağlıklı, zinde oyunculuk enercisiyle, neş'esiyle , koca koca adamlar olarak, yeniden, mesela, masa tenisi oynayarak temas kurarız. Varlığımızın daha derinlerinde bulunan bu oyuncu çocukla temas kurmak, bizi sağlıklı, canlı, neş'eli ve sağlıklı kılar. Dileyenler, bu hususta ''tıbbi açıdan masatenisinin faydaları'' bahsini tetkik edebilir.

Ama büyürken, yetişkinlerden ''ciddiyeti'', ''ciddi''liği öğreniriz. Hayatta, elbette ciddiyetin de yerinin olabildiği durumlar olabilir ama, hafif, uçucu, dinamik''oyunculuk'' niteliği ile ağır, ağırlaştıran, kıpırtısızlaştıran, katı, kontrollü ''ciddiyet'' bir arada olmaz; olamaz.

Elbette, kendi kendimizle de gayrıciddi, hafif bir  ilişki kurarsak da, daha az katılaşırız, dolaşım sistemimiz ve kaslarımız rahatlar, genleşir. Kalbimizin yükü azalır.

Sayın beşyüziki, sobet kısmında olacaktı bu duyarlı açıklamanız. Hazır 2 adet kalıcı uyarıdan sonra 3 üncüyü göremiyorsunuz. Aman dikkat diyeyim bana göre Forumun en dokunulmaz alanı buluşmadır. Sohpet alanlarımız var bu sayfada az hassasiyet dilerim.

Tekrar yazımlarınla.......Ziyadesi ile mutlu ve mesut oldum. Gibi düşündüm.

Tufan Yalçın hocamın ters ,bel altı servislerinin altında yazım var. Dikatinizden kaçmış demek ki.

Dileğim bu tür yazımları, sohpet saflarında görmek isteriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 13.01.2024 Saat: 01:10, cagan yazdı:

Herkese selamlar,

Sağlıcakla kalın...

Dostum hoş geldin tekrardan. :) ortalık şenlenecek, Ongun abi de gelirse sen o zaman gör burayı :D

• Beğen 2
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..