Jump to content
Masatenisi.org Forum

İl Temsilciliği Sosyal Medya Hesapları

yusuf06nk

Recommended Posts

Merhaba. 

Her ne kadar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından tüm illere bir alt alan adı açılarak web sitesi oluşturulmuş olsa da, duyuruları web sitesinden sürekli takip etmek zor olabiliyor. 

Bilgi sahipleri bulunduğu ilin Masa Tenisi İl Temsilciliği'ne ait resmi sosyal medya hesabını burada paylaşırsa foruma ve il temsilciliklerine katkı sağlayabilir diye düşünüyorum. 

İl temsilciliği faaliyetlerini daha çok kişiye duyurmuş olur ve bizler de bulunduğumuz ildeki masa tenisi faaliyetlerinden haberdar olmuş oluruz. 

Bir çok ilin sosyal medya hesabı buraya eklendikten sonra içerik düzenlenerek hepsi bu konunun altında sıralanabilir. 

Adana: Instagram
AnkaraInstagram

TMTF tarafından oluşturulan il temsilciliği web web sitelerine ise bu yöntem ile ulaşabilirsiniz:{bulunduğunuz-şehir}.tmtf.gov.tr
örnek: ankara.tmtf.gov.tr

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Tarih: 11.01.2024 Saat: 01:18, Emre Adıgüzel yazdı:

Güzel bir konuya değinmişsiniz, aslında federasyonunda verdiği internet sitesine koyulsa bu sosyal medya hesaplarının adresleri daha güzel olur sanki.

Haklısınız, il temsilciliği web sitelerinde bu bilgilerin yayınlanması ideal olurdu.

Fakat bu konuyla ilgili bir problemimiz var. Alt alan adı ile açılan sitelerin yönetimi il temsilcilerimizin elinde.
İl temsilcilerimizin bir çoğu emekli kesimden olduğu için web sitesini güncelleme konusunda zorluk çekebiliyorlar.
Web sitesinin admin paneline girmek, herhangi bir şeyi orada güncellemek veya bir duyuru yayınlamak zor olabiliyor. 
(Kimseyi küçümsemek için söylemiyorum lütfen beni yanlış anlamayın. Nesil farkından ötürü bu durumun oluşması normal. Emekli kesimden olup teknolojiye fazlasıyla hakim olan büyüklerimiz de var. Tüm il temsilcilerimize saygılarımla.)

Sosyal medyanın kullanımı daha yaygın olduğundan ve daha fazla kitleye ulaşılabildiğinden sosyal medya üzerinden duyuru yayınlamak bir şeyler paylaşmak il temsilcilerimiz için daha kolay oluyordur diye düşünüyorum. 
Bizler için de web sitesi üzerinden duyuru takibi yapmaktansa sosyal medya hesabından takip yapmak daha kolay olacaktır. (Site ile ilgilenebilen il temsilcileri Turnuva kaydı, Anket, vb aksiyonlar için siteye yönlendirebilirler) 

Masa tenisine yeni başlayan arkadaşlarımız foruma geldiklerinde bulunduğu ilin il temsilciliği sosyal medya hesabını bularak il faaliyetlerini görüntüleyebilirlerse onlara da fayda sağlayabileceğimizi düşünüyorum. Doğrudan il temsilcileriyle iletişime geçerek bir çok konuda bilgi alabilirler (Lisans nasıl çıkarılır, İl turnuvalarına nasıl katılım sağlanır, İl faaliyetleri hakkında bilgi, vb) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..