Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Yorum

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, ben joola rhyzen fire lastik kullanıyorum hem fh hem bhde. Bu sene okul masa tenisi takımında ilk senem. Takım arkadaşım ile raketlerimizi değiştik, onun raketi topu daha az atıyor gibi geldi bana. Arkadaşım bana lastiğimin topu çok attığını ve bunun kötü olduğunu söyledi. Ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi günler lastiğin çok atması kişiden kişiye değişir hızlı bir lastik istiyorsanız bu gayet iyi bir şey kimsenın ne dediğine bakmayın lütfen lastiği beğendiyseniz ve hoşunuzada gittiyse oynamaya devam eder

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tahta olarak ne kullanıyorsunuz ? rhyzen fire ESN Scale 47.5 'ti sanırım. topsheet ile ilgili bilgim yok. Kendini rahat hissediyorsan hiç sorun etme.kendini rahat hissetmiyorsan ve tahtan hızlı ise daha yavaş bir tahta kullanman lastik değştirmekten daha mantıklı. Muhtemelen arkadaşına hızlı gelmiş,alışkın değil demek ki. Başkasına hızlı gelmesi seni ekipmanını kötü yapmaz. referans alacağın kriter sadece Kendini Rahat hissediyor musun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..