Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Önerileriniz

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, masa tenisine 1 yıl önce başladım ve çok büyük gelişme gösterdim. Şu an joola xylo 5 offensive+ tahta ve iki tarafta da joola rhyzen fire kullanıyorum. Forehand tekniğim çok iyi rakiplerimi zorlayabiliyorum. Bachand tekniğim de iyi ama hızlı, spinli toplara çok karşılık veremiyorum. Masadan genelde uzaklaşmam eğer rakip ataksa 4,5 adım uzaklaşıyorum. Backhand lastiğimi değiştirsem mi düşünüyorum ama zaten raket de çok masraf olmuştu. Backhand için lastik araştırdım, bana kısa tırtıklı lastik uygun gibi geldi. Backhandime spini en aza indiren, topu dengeli bir şekilde alanda tutan, hızlı toplara blok yapılan ve atak yapılan bir lastik lazım. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok lastik denedim bence xıom europe df iyi olabılır he atack hem spin hemde kontrol konusnda oldukça iyi bir lastik maçlarda en az 8-9 rakibim de gördum yeri gelince atack yapıyolar yeri gelince spine blok yapıyolar yeri gelincede masadan uzaklaşıp top yükseltiyolar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..