Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gebze'de Oynayanlar Burada Buluşalım

Guest EgEmİ

Recommended Posts

Gebze'de bu işe gönül verenler burada buluşalım. Biliyorsunuz ki Gebze'de oynayacak yer problemi var. Bi birlik beraberlik ortamı oluşturalım. Bu işe gönül verenler kendimiz için değil çocuklarımız için bi ortam yaratalım

bu konuda düşüncelerini, fikirlerini benimle paylaşmak isteyen arkadaşlar faruktrak@yahoo.com adresine mail atabilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Guest ÖMER ERZİNCAN
Gebze'de bu işe gönül verenler burada buluşalım. Biliyorsunuz ki Gebze'de oynayacak yer problemi var. Bi birlik beraberlik ortamı oluşturalım. Bu işe gönül verenler kendimiz için değil çocuklarımız için bi ortam yaratalım

bu konuda düşüncelerini, fikirlerini benimle paylaşmak isteyen arkadaşlar faruktrak@yahoo.com adresine mail atabilirler.

Selam,

Ben Gebze de çalışıyorum, Gebze de oturan bu spora gönül vermiş kendini geliştirmek isteyen bir arkadaş var oynamak isterseniz bize ulaşın,

Ömer,

05352914402

omer-ege@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Gebze'de ikamet ettiğim sıralar kendi seviyemde bir partner bulamamıştım. Ancak ilçede masa sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. Benim zamanımda Mutlukent'teki tesiste güzel bir fitness salonu vardı. İçinde de iki masa vardı. Sanırım halen vardır. Gebze gibi kalabalık bir sanayi ilçesinde sosyal ve sportif ortamların az oluşu gerçekten üzücü. Koskoca bir şehirde düzensiz bir köy hayatı var maalesef...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Merhabalar Öncelikle Bende gebzede oturmaktayım ve Oynuyucak partner arıyorum.Yaşım biraz genç olabilir ama bu spora baya bi gönül verdim yaklaşık 10 yıldır oynuyorum.Beni hem geliştirebilicek birilerine ihtiyacım var. Fakat gebze gibi bi yerde malesef masa sıkıntısı çok yüksek.pek fazla bildiğim yer yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer Harem-Gebze minibüslerinin geçtiği D100 yoluna yakınsan sana göre Maltepe'ye gelmeden Türkan Saylan Kültür merkezine gelebilirsin.

Tek vesait ile makul bir zamanda gelirsin.

Pazar günü saat 13:00 'de turnuva var. Eğer 1-2 saat erken gelirsen boş masalarda antrenman yaparsın veya oradaki genç oyuncuların antrenmanını izlersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..