Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Masa Tenısı Partnerı Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

• 1 month later...
bende eskişehir yolu mustafa kemal de oturuyorum.Oraya yakın yakın arkadaşlar varsa oynayabiliriz.Ayrıca iyi bir raketi ankaradan nereden bulabiliriz.Saygılar

malzeme satan firmalar bölümünde Ankara'daki temsilciler var. Onlardan temin edebilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Ankarada uygun bir yer belirleyip her hafta turnuva yapsak nasıl olur arkadaşlar? Böylece farklı oyuncularla da oynayıp kendimizi geliştirme şansı buluruz ne dersiniz?

arkadaşa katılmamak elde değil ama bu işi bir an önce ayarlamalıyız irtibatı koparmayalım!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim içinde hafta sonları uygun .ayrıca önce biz bi araya gelelim sonra dernekten yardımda isteriz diye düşünüyorum

ama şu buluşma işini bir an önce yapmamız lazım başlangıcı yaparsak gerisi artarakçoğalır..

O zaman eryaman da aile yaşam merkezinde bu hafta sonu buluşup oynayalım diyorum.

Kimler katılabilecekse cevap gönderirse , ona göre bir organizasyon yapabiliriz.

Yanlız ben bu merkezde hiç oynamadığım için masalar nasıl , ortam nasıl bilmiyorum

sadece orda oynayanlar olduğunu bildiğim için öneriyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir msn/mail grubu oluşturabilir miyiz acaba?

Program yapabilecek arkadaşlar msn adresimi ekleyebilirler: nightstalker524@h_tmail

Eski yıllarda mersin il birinciliğine kadar tecrübelerim var, sanırım her seviyeden arkadaş ile oynayabilirim. Benden iyi arkadaşlarla tanışmayı da çok isterim.

isteyenlere PM'den sürekli kullandığım mail adresimi de verebilirim.

Masa tenisi dolu günler dilerim. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..