Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Kalinikos Kreanga Power F Hakkında

Recommended Posts

Bu raketi 4 senedir kullanıyorum. Ama sanırım raket 10 senedir fazladır bizde babamın raketiydi daha sonraları o oynamamaya başlayınca ben kullanmaya başladım son 2 senedir sık sık kullanmaya başladım.

Yeni raket alıcam ama ondan önce elimdeki raketin özellikleri bilip ona göre bakmak istiyorum. İnternete yazdığmda hakkında çok fazla bilgi bulamadım bir iki sitede özelliklerine 10 üzerinden puan vermişler ama verilen sayısal puanlar bir standarti olmadığı için bir fikir yürütemedim. Kalinikos Kreanga dışında çok kısa bir süre timoboll serisi bir raket kullandım ama çok fazla kıyaslama fırsatım olmadı, timoboll ağırlığı çok hoşuma gitmemişti. Diğer kullandıklarım basit, spor salonlarındaki markasız, dandik raketlerdi o sebeple şu yönü iyi bu yönü kötü buna kara veremiyorum 

Biraz amatörce bir soru olucak ama kullandığım raketle ilgili bilgi verebilirmisiniz sınıfı budur hızlı bir raketti veya spini iyidir gibi, çok iyi oynayamadığım için raket mi yetersiz kalıyor yoksa ben mi yetersizim o konuda emin olamıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 10.01.2023 Saat: 18:23, buyukdogu yazdı:

https://www.masatenisi.org/forums/forum/113-yeni-başlayanlara/ 

bu bölümü okuyarak işe başlayabilirsiniz

Bahsettiğinizi konuyu ve internette raket seçimiyle ilgili çoğu kaynadığı okudum veya izledim. En çok sıkıntı yaşadığım ve yaşayacağım konu bütçe olucak sanırım  yazılar genelde eski bu yüzden bazı yerlerde uygun fiyatlı 200 300 TL arası diye önerilen combolar 1000tl yi geçmiş.

Benim 400 500Tl arası bir para ayırırım diye planlanmıştım ama gözüm korktu biraz 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..