Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Seçimi

Guest bonfuk

Recommended Posts

Arkadaşlar merhabe ben çok fazl msa tenisi oynmayı bilmiyorum yaklaşık 15 sene kadar önce oynardık ama şu anda yeniden yavaş yavaş oynamaya başlıyorum Kendime bir rket almak istiyorum.

İnternette baktım hazır raketlerde Butterfly 7000 ve STIGA CARBON CR * * * MASA TENİSİ RAKETİ 1533-01 isimli iki raket arasında kararsız kaldım. bana tercih konusunda yardımcı olabilirmisiniz. Veya önerebileceğiniz bir raket modeli varmı.

Kendime has bir oyun sitilim yok aldığım rakete göre ögrenek istiyorum

YArdımlarınızdan dolaı teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raket almanız tavsiye edilmez. Zira kullanılan tahtalar da lastikler de genelde düşük kalite ürünler. Lastiklerin raf ömrü de olduğu düşünülürse tahtayı ve lastiği seçip yapıştırtıp sipariş etmeniz daha iyi performans verir.

www.hazerspor.com 'da donic ürünlerini bulabilirsiniz. Buradan oldukça uygun fiyata kaliteli kombinler almanız mümkün. 30 ytl civarına allround bir tahta 20ytlx2 ye lastik alıp tümünü 70 ytl'ye çıkarabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 99 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..