Jump to content
Masatenisi.org Forum

İst. Avrupa Tarafinda Dernek Ariyorum

Misafir

Recommended Posts

ARKADASLAR BEN IST AVRUPA TARAFINDA DERNEK ARIYORUM GITTIGIM ZAMAN HER TURLU OYUNCUYLA KARSILASMAK ISTIYORUM . BENIM EN SEVDIGIM SPOR DALIM BU BEN HAYATIM BOYUNCA ALDIGIM TUM BIRINCILIKLER BU SPORDAN CIKTI

YARDIMCI OLURSANIZ BANA COK SEVINIRIM. VEYA BAGCILAR TARAFINDA GUZEL BIR OYUNCU VARSA BERABER OYNAYABILIRIZ.TESEKKURLER SIMDIDEN

MSN ADRESIM: cihatkaraman1905@hotmai.com

post-3704-1174838556_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ARKADASLAR BEN IST AVRUPA TARAFINDA DERNEK ARIYORUM GITTIGIM ZAMAN HER TURLU OYUNCUYLA KARSILASMAK ISTIYORUM . BENIM EN SEVDIGIM SPOR DALIM BU BEN HAYATIM BOYUNCA ALDIGIM TUM BIRINCILIKLER BU SPORDAN CIKTI

YARDIMCI OLURSANIZ BANA COK SEVINIRIM. VEYA BAGCILAR TARAFINDA GUZEL BIR OYUNCU VARSA BERABER OYNAYABILIRIZ.TESEKKURLER SIMDIDEN

MSN ADRESIM: cihatkaraman1905@hotmai.com

cihat mehaba.

ne yazıkki bağcılar bölgsinde oynanacak bir salon yok. en geç önümüzdeki hafta okmeydanı cemal kamacı spor salonu bitiğşiğinde masatenisi salonu açılacak. sende ilk üyemiz olabilirsin.

şimdilik heyacanla salonun açılışını bekliyoruz.

görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa Yakasinda yakinda iki tane guzel masa tenisi salonu olacak. Biri zaten hali hazirda var olan UPS Spor Salonu. İkincisi ise Okmeydani'nda yeni acilacak olan masa tenisi salonu.

Ben iki defa UPS'ye gittim. Cok memnunum. Orada haftasonu aksamlari cok iyi abiler masa tenisi antremani yapiyorlar. Antremanlarin sonunda turnuva duzenleniyor. Gecen hafta cok renkli gecti. Avni Abi gene beni 3-0 ile dagitti saolsun :)))

Ayrica Nurullah Hoca da cok beyefendi dort dortluk birisi.

Bu oyunu iyi oynayanlarla oynamak lazim ki seviyeniz yukselsin. Bunun icin bu tip salonlara mütemadiyen gitmek gerekiyor.

Zaten Anadolu Yakasi'nda baya masa tenisi salonu var. Avrupa'da da yavas yavas cogalirsa super olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..