Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik tavsiyesi

BODYGUARD

Recommended Posts

Çok değerli kardeşim Bilal'in tavsiyesi üzerine bana verdiği Andro Ligna Off  tahtanın üzerine her iki tarafa da Xiom Vega Asia lastikler yapıştırıldı. Bu kombo ile her türlü hareketi başarılı bir şekilde oynuyorum. Oldukça da ilerletti oyunumu. Masa üstü-masaya yakın-max. masadan 1-1.5m uzaktan oynuyorum. Sanırım daha hızlı daha spinli ve daha kontrollü lastik varsa tavsiye istiyorum. Tabi bana Bilal çok kızacak :D İlgilendiğim lastikleri aşağıda sıralıyorum.  Lütfen oyun tarzım için önerilerinizi bekliyorum.

Xiom Omega V Asia

Nittaku Fastarc G1

Ventus Victas Extra

BTY Tenergy 80

Tibhar Evolotion MX-P 50

Özellikle de sizin tavsiye edebileceğiniz lastikler.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, BODYGUARD yazdı:

Çok değerli kardeşim Bilal'in tavsiyesi üzerine bana verdiği Andro Ligna Off  tahtanın üzerine her iki tarafa da Xiom Vega Asia lastikler yapıştırıldı. Bu kombo ile her türlü hareketi başarılı bir şekilde oynuyorum. Oldukça da ilerletti oyunumu. Masa üstü-masaya yakın-max. masadan 1-1.5m uzaktan oynuyorum. Sanırım daha hızlı daha spinli ve daha kontrollü lastik varsa tavsiye istiyorum. Tabi bana Bilal çok kızacak :D İlgilendiğim lastikleri aşağıda sıralıyorum.  Lütfen oyun tarzım için önerilerinizi bekliyorum.

Xiom Omega V Asia

Nittaku Fastarc G1

Ventus Victas Extra

BTY Tenergy 80

Tibhar Evolotion MX-P 50

Özellikle de sizin tavsiye edebileceğiniz lastikler.

Hızlı spinli kontrollü

Ferrari istiyorsun 250 km hız ile giderken frene basınca dursun diyorsun abim :D

Al tenerci19 arkana bile bakma hersey var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..